Starostwo wydało informator dla ósmoklasistów

Opublikowano: 23 marzec 2020, 09:23 Kategoria Edukacja
edukacjaoświatastarostwoinformator

Oferty wszystkich szkół średnich w jednej publikacji. Starostwo powiatowe wydało informator dla ósmoklasistów, który pomoże im wybrać kolejny etap edukacji.

„Zachęcamy do wykorzystania trudnego czasu stanu zagrożenia epidemicznego na uważną analizę oferty edukacyjnej naszych szkół, tak abyście mogli dokonać najlepszego, z punktu widzenia swoich predyspozycji, zainteresowań i oczekiwań, wyboru. Jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie dla siebie wymarzoną klasę, profil, zawód. Życzymy trafnych wyborów i decyzji, a przede wszystkim powodzenia na egzaminach ósmoklasisty!” – napisali w słowie wstępnym starosta Mirosław Walicki i wicestarosta Iwona Kurowska.

Jak czytamy w dalszej części wstępu, szkoły powiatowe wyróżnia m.in. wysoki poziom nauczania, dobra baza, wieloletnie tradycje i nowoczesne podejście do edukacji.

Na ponad 30 stronach znajduje się oferta edukacyjna siedmiu szkół, dla których organem prowadzącym jest powiat garwoliński. Każda placówka chwali się tym, co ma najlepsze. Przyjazna szata graficzna umożliwia szybkie sprawdzenie, w jakich kierunkach kształci dana szkoła.

Publikacja nie będzie drukowana. Jest do pobrania ze strony internetowej starostwa.

łk

Komentarze  

+2 #1 Kto to pisałMiro 2020-03-23 20:59
Czy ten dziennikarz umie pisać? A może skończył szkołę na ósmoklasist ach. Szok
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież