Po raz 17. konkurs historyczny ze Wspólnotą Powiatową

Opublikowano: 12 listopad 2018, 10:32 Kategoria Edukacja
wspólnota powiatowakonkursjózef piłsudski11 listopada

Stowarzyszenie Wspólnota Powiatowa rozstrzygnęła 17. Powiatowy Konkurs Historyczny „Józef Piłsudski i jego czasy”.

Uczestnicy z pisemnym testem mierzyli się 29 października. Rozdanie nagród laureatom odbyło się wczoraj podczas pikniku na skwerze Piłsudskiego w Garwolinie. Organizator Konkursu Stowarzyszenie Wspólnota Powiatowa w Garwolinie serdecznie gratuluje wszystkim laureatom i osobom wyróżnionym bardzo dobrego wyniku oraz ich opiekunom. Koordynatorem konkursu był Zbigniew Marciniuk.

Poniżej lista laureatów.

Szkoła podstawowa (klasa IV- VI)

Dawid Piesio – I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie/opiekun Aneta Białek

Tomasz Kotlarski – II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie/opiekun Agata Karaś

Mikołaj Żurawek – III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie/ opiekun Agata Karaś

Wyróżnienia:  Zuzanna Maszkiewicz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie/ opiekun Agata Karaś, Szymon Bogusz - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korytnicy/opiekun Sławomir Woźniak.

Gimnazjum – kl. III + klasa VII – VIII SP

Albert Płatek – I miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej/opiekun Anna Zielińska

Kacper Bylinka – II miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej/opiekun Elżbieta Sobieszek

Justyna Radzimińska – II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Szarych Szeregów w Łaskarzewie/opiekun Nel Leszczyna

Anna Kotlarska – III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie/opiekun Agnieszka Mikulska

Kacper Gładysz – III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Trąbkach/opiekun Katarzyna Bąk

Wyróżnienia: Szymon Biernacki - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej/opiekun Elżbieta Sobieszek,           Rozalia Książek - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Szarych Szeregów w Łaskarzewie/opiekun Nel Leszczyna, Jan  Garwoliński – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie/opiekun Aneta Białek,         Mateusz Płatek - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej/opiekun Anna Zielińska.

Szkoła ponadgimnazjalna

Michał Chabrowski – I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie/opiekun Ewa Gałązka

Marcin Czarnecki – II miejsce – Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie/opiekun Iwona Górska

Gabriela Kaszuba – III miejsce - Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie/opiekun Urszula Kobielus

Jakub Kondej – III miejsce - Zespół Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie/opiekun Agnieszka Czypionka

Wyróżnienie: Agata Bogusz - Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie/opiekun Urszula Kobielus, Jakub Banaszek -– I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie/opiekun Ewa Gałązka.

mat. pras., opr. łk

Komentarze  

+2 #2 Można i tak?Feliks 2018-11-12 17:37
Odzyskanie niepodległości na Sputniknews:
https://pl.sputniknews.com/polska/201811119162208-sputnik-polska-swieto-niepodleglosci-pilsudski-historia/
Cytować
-6 #1 on ciagle działamoNO 2018-11-12 17:17
TO TEN Z ŻÓŁTYMI PAPIERAMI JESZCZE DZIAŁA POLITYCZNIE ,JUZ DAWNO POWINIEN BYC W WARIATKOWIE KONIEC SWIATA
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież