piątek, 27 września 2024 15:24

Snajper wyrównuje w końcówce

Żadnej z drużyn grających w B-Klasie nie udało się zdobyć trzech oczek w 4. serii spotkań. Najbliżej był Orzeł Parysów, któremu komplet punktów wymknął się w ostatnich sekundach meczu. W opinii obu drużyn spotkanie Orła Parysów ze Snajperem Sośninka było wyrównane i mogło podobać się kibicom. Gospodarze prowadzili po uderzeniu Krzysztofa Zagańczyka do przedostatniej minuty spotkania. Snajper rzutem na taśmę doprowadził do wyrównania. Autorem bramki był Marek Wichowski. ? Mieliśmy 3-4 100-procentowe sytuację. Szkoda bramki straconej w ostatnich sekundach meczu ? mówi zawiedziony Andrzej Mikulski, trener Orła.

- Po raz kolejny zawiodła u nas skuteczność. Ponadto nasza gra, która pozostawiała wiele do życzenia, nie kleiła się tak jakbyśmy tego chcieli. Być może przeszkodziła w tym nierówna murawa ? skomentował spotkanie Damian Richert, prezes Snajpera.

W drugiej połowie z boiska został wyrzucony zawodnik gospodarzy. Wcześniej został on sfaulowany przez gracza gości. Piłkarz Orła nie wytrzymał nerwowo i uderzył rywala piłką w twarz.

Orzeł Parysów ? Snajper Sośninka 1:1
Bramki: Krzysztof Zagańczyk - Marek Wichowski
Orzeł: Ł. Kwiatkowski, L. Sionek, P. Anczarski I, Pielak, Robakowski, Piętka, K. Kwiatkowski, K. Sionek, Jóźwicki, Zagańczyk, Nowosielski oraz P. Anczarski II, R. Zawadzki, Maraszek.
Snajper: Ł. Kępka - Wasilka, Wiśnioch, Długosz, Kargol, D. Zając, A. Paszkowski, Moczulski (Richert), Krawczyk, W. Paszkowski, Jóźwicki (Wichowski).

Gdyby spotkanie Amura z Glinianką zakończyło się po 45 minutach, wówczas wilżanie zgarnęliby całą pulę. Niestety w drugiej połowie goście stracili dwie szybkie bramki, które dały gospodarzom prowadzenie 2:1. W końcówce zawodnik z Glinianki podwyższył wynik z rzutu karnego.

KS Glinianka ? Amur Wilga 3:1
Bramka dla Amura: Damian Pyrzanowski