piątek, 27 września 2024 09:33

Nie pomógł aktorski szlif

Wynikiem 6:2 zakończył się mecz pomiędzy Championem Wilga a Gwiazdami Telewizji. Spotkanie było główną atrakcją pikniku rodzinnego, podczas którego zbierano pieniądze na wakacyjny obóz dla młodzików Amura Wilgi. Goście nad Wisłę przyjechali w mocno eksperymentalnym i zdekompletowanym składzie. Przed spotkaniem doszło do transferu kilku zawodników z Championa do Gwiazd. Boisko szybko pokazało, że miejscowi oldboje nie zapomnieli jak gra się w futbol. Do przerwy Champion prowadził 3:0 po dwóch trafieniach kapitana Grzegorza Gawrysia i golu Marcina Żaka.

Niedługo rozpoczęciu drugiej połowy padła czwarta bramka dla gospodarzy. Tym razem na listę strzelców wpisał się Robert Winek. Pewni siebie miejscowi pozwolili na więcej gościom. Aktorzy w pięć minut dwukrotnie wbili piłkę do bramki Wilżan. Z kontry trafił Michał Chorosiński, piłka drogę do bramki znalazła po strzale Rafała Mroczka (obaj ?M jak Miłość?). Najpiękniejsze trafienie spotkania było autorstwa Piotra Winka, który strzałem w okienko podwyższył na 5:2. W końcówce hat-tricka skompletował Grzegorz Gawryś.

? Mecz zdecydowanie toczony był pod dyktando gospodarzy, nie mieliśmy dużo do powiedzenia. Dzięki pewnej gościnności strzeliliśmy dwie bramki ? podsumował mecz Michał Chorosiński, który w zakończonym sezonie ligowym zaliczył kilka występów w IV lidze i Lidze Okręgowej w barwach Skry Konstancin.

Wielkiego widowiska piłkarskiego nie było, ale mam nadzieję, że dzięki kibicom udało się zebrać pieniążki na wyjazd dzieciaków [Rafał Mroczek]

W specyficznym nastawieniu do życia przyczyny porażki upatrywał Tomasz Bednarek. - Na życie każdy z nas jest dużym indywidualistą, bo tego wymaga aktorstwo. Wszelkie ustalenia co do taktyki ciężko jest wprowadzić w życie na boisku ? skomentował serialowy Jacek Borecki z ?Klanu?.

Dzisiejszy mecz był główną atrakcją pikniku rodzinnego. - Chcemy jak najwięcej działo się w naszej gminie. Połączyliśmy siły z klubem, aby młodziki z rocznika 1998 Amura Wilgi mogli wyjechać na wakacyjny obóz ? wyjaśnia Grażyna Gontarz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wildze, organizatora imprezy.

Na celowość spotkania, a nie na sam wynik spotkania, zwrócił uwagę w rozmowie z nami Rafał Mroczek. - Wielkiego widowiska piłkarskiego nie było, ale mam nadzieję, że dzięki kibicom udało się zebrać pieniążki na wyjazd dzieciaków ? przyznał kapitan Gwiazd Telewizji. ? Zawsze jeśli tylko mam czas to jeżdżę i grywam na takich imprezach. Popieram takie inicjatywy, które podnoszą ludzi z foteli i odrywają od telewizorów ? zaznaczył z kolei Robert Moskwa, doktor z ?M jak miłość?.