poniedziałek, 30 września 2024 01:20

73 latek strzela bramki w II PLF!

Kolejne rekordy śrubuje Bogdan Głąbicki. 73-latek z Trąbek zdobył gola w rozgrywkach II Polskiej Ligi Futsalu, a Zdrowie Garwolin pokonało Rokolę Otwock Wielki 11:4 (6:2). Dla podopiecznych Karola Kopća było szóste zwycięstwo w dziewiątym meczu. Do przerwy zespół Zdrowia strzelił prowadził 6:2, ale zawodnicy z Garwolina trafili do bramki... ośmiokrotnie. Dwa samobójcze trafienia zaliczyli Marcin Makulec i Karol Kopeć.

Wynik do przerwy ustalił Bogdan Głąbicki, który dokonał tego mając 73 lata, co za pewne jest kolejnym rekordem strzeleckim w kraju, a może i na świecie. W pierwszej połowie również popisał się Paweł Pyra, który strzelił cztery bramki z rzędu.

Po przerwie również oglądaliśmy przede wszystkim grę ofensywną obu drużyn, dzięki czemu bramkarze mogli wykazać się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami. Ostatecznie Zdrowie wygrało 11:4.

Zdrowie Garwolin - Rokola Otwock Wielki 11:4 (6:2)
Bramki dla Zdrowia: Paweł Pyra 5, Marcin Makulec 3, Bogdan Głąbicki, Rafał Głąbicki, Przemysław Alot
Zdrowie: Emil Anusiewicz (br), Karol Kopeć, Rafał Głąbicki (kpt), Marcin Makulec, Paweł Pyra, Arek Wardak, Przemysław Alot, Kacper Kowalski, Bogdan Głąbicki.