Sport

Opublikowano: 05 październik 2017, 06:48
    wilga garwolinlekkoatletyka
    Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Klub Sportowy  ?Wisła? Puławy,  był organizatorem Otwartych Mistrzostw Puław w lekkiej atletyce młodzików. Bardzo dobrze spisali się w tej imprezie młodzi zawodnicy  Wilgi Garwolin, którzy zdobyli trzy złote, jeden srebrny, jeden medal brązowy oraz trzy czwarte miejsca.

Pierwsze miejsce przypadło Julii Biernackiej w skoku w dal ? 5.09m i Aleksowi Mazurowi w skoku w dal ? 5.80m oraz w rzucie oszczepem ? 33.89m. Drugie miejsce w skoku w dal chłopców wywalczył Bartosz Dębski ? 5.67m, a trzecie  Julia Biernacka w biegu na 100 m ? 13.61s (pod silny wiatr).

Ponadto czwarte miejsca zajęli Kacper Dębecki w skoku w dal, Aleks Mazur w biegu na 100m i Bartosz Dębski w rzucie dyskiem. Miejsca na podium organizatorzy nagradzali pamiątkowymi medalami i okolicznościowymi koszulkami. - Był to już ostatni start moich podopiecznych na bieżni w sezonie 2017 ? uzupełnia trener garwolińskich lekkoatletów, Stanisław Buszta.