reklama

Aktualności

reklama

baner projekt 

pepperoni38

 

Avon baner biegowy 750x280

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 12 marzec 2014, 07:05
  kręglebowlingborowie
  Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

  10 tygodni zmagań, 31 uczestników i emocje do samego końca. W Borowiu zakończyła się Powiatowa Liga Bowlingowa. Najlepszymi zawodnikami okazali się gracze z Lubelszczyzny.

  Trwające od grudnia zmagania przyciągnęły do kręgielni w Borowiu 31 uczestników, w tym jedną panią. Miłośnicy kręgli przyjeżdżali z Lublina, Siedlec, Łukowa, Parysowa, Garwolina, Stoczka Łukowskiego. Nie zabrakło reprezentantów gospodarzy.

  W półfinale zagrało 16 osób, które uzyskało największą sumę punktów w klasyfikacji generalnej po turniejach eliminacyjnych. W wyniku zaciętych rozgrywek do ścisłego finału awansowało ośmiu graczy. Zwycięzcą ligi został Krzysztof Trójczak (Lublin), drugie miejsce zajął Antoni Orłowski, (Łuków). Na trzecim stopniu podium stanął Leszek Lewocki (Siedlce). Pozostałe miejsca zajęli: 4. Szymon Gajowniczek, 5. Dariusz Migas, 6. Jakub Gąska, 7. Łukasz Osiak, 8. Tomasz Waszczuk.

  Nagrodą za pierwsze trzy miejsca były profesjonalne kule bowlingowe. Zawodnicy którzy zajęli miejsca 4-8. otrzymali karnety upoważniające do darmowego wstępu na kręgielnię na jeden tor. Nagrody wręczył wójt gminy Borowie Wiesław Gąska.

  Finał odbywał się w bardzo przyjaznej i sportowej atmosferze. Trzeba również przyznać, że rozgrywki  mimo rangi amatorskiej, stały na wysokim poziomie.

  Szczegółowe wyniki eliminacji i finału na stronie www.hala.borowie.pl i https://www.facebook.com/kregielniaborowie

  mat. pras./opr. łk

  {gallery}2014/marzec/kregle:0:0{/gallery}

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz