Cartex

18 maja to dzień kolejnego wieczoru filmowego dla pań w Kinie „Wilga”. W czwartkowy wieczór zobaczymy komedię pt. "Zwariować ze szczęścia". Oprócz dobrego kina gwarantowana także świetna atmosfera i niespodzianki.

Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi) jest gadatliwą mitomanką o ekscesywnej osobowości. Donatella zaś (Micaela Ramazzotti) jest wrażliwą introwertyczką o wytatuowanym i wychudzonym ciele. Te dwie pacjentki "ośrodka terapeutycznego dla kobiet z problemami psychicznymi" - Villi Biondi - połączy przyjaźń. Pewnego popołudnia, postanawiają uciec i szukać szczęścia w wolnym świecie "zdrowych" ludzi.

Świetny film to jednak nie wszystko, co Kino „Wilga” przygotowało w ramach kolejnego spotkania „Kina w szpilkach”. Tego wieczoru będzie wiele atrakcji. Od godziny 18.30 będzie można smakować potrawy diety pudełkowej, przygotowane przez firmę Zdrowe Pudło z Garwolina. Firma Nessi wręczy paniom 200 kuponów rabatowych minus 50% na zakupy w sklepie firmowym Nessi w Garwolinie. Będą też kosmetyki od KinaDs i bony upominkowe ufundowane przez Fotoszubi Dariusz Szubiński.

Przed seansem filmowym odbędzie się poszukiwanie właścicielki pantofelków Kopciuszka i losowanie zaproszeń na koncert zespołu Vox.

mat.pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Dzieje się!

Dzieje się!

25 maj 13:30
Kaczki z gęsiej paczki 3D dubbing Kino
25 maj 15:45
Kaczki z gęsiej paczki 2D dubbing Kino
25 maj 18:00
Pół na pół Kino
25 maj 20:30
Prawdziwa historia Kino
26 maj 13:30
Kaczki z gęsiej paczki 3D dubbing Kino
26 maj 15:45
Kaczki z gęsiej paczki 2D dubbing Kino
26 maj 18:00
Pół na pół Kino
26 maj 20:30
Prawdziwa historia Kino