×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/stories/2017/ma/brzegi.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2017/ma/brzegi
Cartex

„Święty Jan Paweł II nadal czuwa nad nami, Jest w naszych serca i głowach. Chcemy żyć bogaci jego słowami Patrzeć na świat świętymi papieskimi oczami” - tymi słowami uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jan Pawła II w Brzegach (gm. Miastków Kościelny) podsumowali występ upamiętniający 3. rocznicę kanonizacji swojego Patrona.

30 kwietnia w Miastkowie Kościelnym odbyła się msza święta poświęcona m.in. Świętemu Janowi Pawłowi. Uroczystą Eucharystię poprzedził występ uczniów ze szkoły w Brzegach, który był dedykowany Świętemu. Montaż słowno-muzyczny „Ze świętością Ci do twarzy” nawiązywał do osoby Karola Wojtyły ,a także do nietuzinkowych cech jego osobowości ,które bezpośrednio przyczyniły się do  Jego wyboru na Stolicę Piotrową.

W oprawę tej ważnej uroczystości  aktywnie włączyła się społeczność Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Brzegach oraz Ochotnicza Straż Pożarna. Były poczty sztandarowe, czytania i psalm w wykonaniu nauczycieli i strażaków, składane dary oraz modlitwy wiernych.

To spotkanie potwierdziło fakt, że pamięć o  Świętym Janie Pawle II jest wciąż ważnym elementem życia patriotycznego i duchowego społeczności Brzegów.

mat. pras.

{gallery}2017/ma/brzegi:0:0{/gallery}

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Dzieje się!

Dzieje się!

25 maj 13:30
Kaczki z gęsiej paczki 3D dubbing Kino
25 maj 15:45
Kaczki z gęsiej paczki 2D dubbing Kino
25 maj 18:00
Pół na pół Kino
25 maj 20:30
Prawdziwa historia Kino
26 maj 13:30
Kaczki z gęsiej paczki 3D dubbing Kino
26 maj 15:45
Kaczki z gęsiej paczki 2D dubbing Kino
26 maj 18:00
Pół na pół Kino
26 maj 20:30
Prawdziwa historia Kino