reklama
reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP

TOPdk media www 300x250

reklama

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 24 listopad 2016, 12:11
  best vocal studiokoncert
  Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

  Trening czyni mistrza, a efekty było słychać bardzo dobrze. Sam talent to tylko połowa sukcesu, liczy się także warsztat. Uczniowie z Best Vocal Studio podczas koncertu pokazali jak zmieniają się ich głosy.

  W wtorek w Hotelu Sulbin odbył się koncert uczniów Szkoły Wokalno-Aktorskiej Best Vocal Studio. Dla niektórych młodych artystów był to pierwszy koncert na takiej scenie, dla innych zajęcia w Best Vocal Studio to naturalna kontynuacja nauki w klasie śpiewu Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie. ? Mamy 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu nauki śpiewu i Best Vocal Studio powstało z zapotrzebowania lokalnej społeczności. To zupełnie inny model kształcenia niż w szkole muzycznej, według autorskiego programu opierający się na zajęciach wokalno-aktorskich. W tej chwili uczy się u nas ponad 50 osób. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli, bo studio daje możliwość nauki wszystkim, bez względu na wiek ? mówi Radosław Mitura, dyrektor Best Vocal Studio w Garwolinie.

  To był pierwszy koncert uczniów Best Vocal Studio, choć niektórzy wokaliści mają już za sobą kilka lat nauki. Z uwagi na bardzo dużą liczbę występujących, w sumie ponad 50 osób, koncert został podzielony na dwie części. W obu usłyszeć można było największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej ? zarówno utwory starsze, jak i te z najnowszych list przebojów. Były przede wszystkim występy solowe, ale nie zabrakło także wykonań zespołowych.

  Podobnie jak kiedyś na koncertach klasy śpiewu, tak i tym razem nie obyło się bez wokalnych zaskoczeń. Ci, którzy biorą udział w koncertach bez trudu mogą usłyszeć jak wielkie postępy robią uczniowie, jak rozwijają się warsztatowo i aktorsko. Wśród debiutujących na scenie także usłyszeć można było kilka obiecujących głosów.

  Kolejna szansa, żeby usłyszeć młode wokalne talenty w lutym podczas koncertu karnawałowego. Aleksandra Tudek, Dominika Talarek, Rozalia Rusak, Małgorzata Przybysz, Izabela Bożek, Izabela Krawczyk i Aleksandra Narojczyk wystąpią także w najbliższą niedzielę w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w koncercie laureatów festiwalu Piosenka Dekady.

  jd

   

   

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz