reklama
reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP

TOPdk media www 300x250

reklama

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 30 wrzesień 2015, 08:53
  Aurelia Luśniaszkoła muzyczna
  Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

  Aurelia Luśnia, wokalistka i nauczycielka śpiewu w Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie zdobyła grand prix III Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego.

  - Emocje tak duże, że chwilę musiało mi zająć uspokojenie głowy. Pewnego razu dowiedziałam się, że termin zgłoszeń na Festiwal Twórczości Wojciecha Młynarskiego został przedłużony, więc zobaczyłam w tym szansę? dwa lata temu pomyślałam ? jesteś za stara, nie bierz udziału w konkursie? i tak po dwóch latach poczułam się młodsza i postanowiłam zaszaleć przed 35 urodzinami.

  Zdecydowanie było warto - pod każdym względem! Atmosfera festiwalu czyli wspaniali ludzie ? organizatorzy i cudowni, zdolni uczestnicy ? napisała na swoim profilu społecznościowym Aurelia Luśnia, nie kryjąc przy tym, że nie spodziewała się tak wielkiego wyróżnienia.

  Festiwal Twórczości Wojciecha Młynarskiego odbył się w dniach 26-27 września w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. W ramach festiwalu odbył się konkurs interpretacji piosenek Wojciecha Młynarskiego. I to właśnie w tym konkursie Aurelia Luśnia zdobyła największe uznanie jury i otrzymała nagrodę grand prix.

  jd

  fot. archiwum

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz