Cartex

Aurelia Luśnia, wokalistka i nauczycielka śpiewu w Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie zdobyła grand prix III Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego.

- Emocje tak duże, że chwilę musiało mi zająć uspokojenie głowy. Pewnego razu dowiedziałam się, że termin zgłoszeń na Festiwal Twórczości Wojciecha Młynarskiego został przedłużony, więc zobaczyłam w tym szansę… dwa lata temu pomyślałam – jesteś za stara, nie bierz udziału w konkursie… i tak po dwóch latach poczułam się młodsza i postanowiłam zaszaleć przed 35 urodzinami.

Zdecydowanie było warto - pod każdym względem! Atmosfera festiwalu czyli wspaniali ludzie – organizatorzy i cudowni, zdolni uczestnicy – napisała na swoim profilu społecznościowym Aurelia Luśnia, nie kryjąc przy tym, że nie spodziewała się tak wielkiego wyróżnienia.

Festiwal Twórczości Wojciecha Młynarskiego odbył się w dniach 26-27 września w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. W ramach festiwalu odbył się konkurs interpretacji piosenek Wojciecha Młynarskiego. I to właśnie w tym konkursie Aurelia Luśnia zdobyła największe uznanie jury i otrzymała nagrodę grand prix.

jd

fot. archiwum

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Dzieje się!

Dzieje się!

25 maj 13:30
Kaczki z gęsiej paczki 3D dubbing Kino
25 maj 15:45
Kaczki z gęsiej paczki 2D dubbing Kino
25 maj 18:00
Pół na pół Kino
25 maj 20:30
Prawdziwa historia Kino
26 maj 13:30
Kaczki z gęsiej paczki 3D dubbing Kino
26 maj 15:45
Kaczki z gęsiej paczki 2D dubbing Kino
26 maj 18:00
Pół na pół Kino
26 maj 20:30
Prawdziwa historia Kino

Wprowadziliśmy nową politykę prywatności , która jest zgodna z przepisami wynikającymi z  art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

Zobacz dokument