Cartex

Muzyczna na warsztatach z Natalie Weiss

Opublikowano: 19 listopad 2014, 11:32 Kategoria Kultura
szkoła muzycznawarsztaty wokalne

Już dzisiaj w godzinach popołudniowych w Szkole Muzycznej I Stopnia w Garwolinie odbędą się warsztaty wokalne. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie gość tego wydarzenia. Warsztaty poprowadzi Natalie Weiss - wybitna wokalistka musicalowa z Nowego Jorku.

Natalie Weiss jest właśnie w trasie koncertowej w Anglii. - To dość blisko, więc dzięki staraniom naszej nauczycielki śpiewu Aurelii Luśni, Natalie przyleciała do Polski, by spotkać się z naszymi uczniami – mówi Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie.

Natalie Weiss to utalentowana wokalistka z Nowego Jorku. Śpiewała role w wielu broadwayowskich musicalach m.in. w Nędznikach, Everyday Rapture czy Wicked. Wokalistka wydała debiutancką płytę w 2011 r. Koncertuje oraz prowadzi warsztaty wokalne na całym świecie. Jej ostatni londyński koncert został fantastycznie przyjęty przez publiczność, a warsztaty, które prowadziła w Hiszpanii, Wiedniu czy Irlandii cieszą się ogromnym uznaniem.

- Jestem naprawdę szczęśliwa, że w końcu udało mi się zaprosić Natalie do Garwolina, mamy tu wiele talentów, które powinny uczyć się od najlepszych - mówi Aurelia Luśnia, wokalistka i nauczyciel śpiewu.

mat.pras./oprac. jd

fot. natalieweiss.net

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Dzieje się!

Dzieje się!

25 maj 13:30
Kaczki z gęsiej paczki 3D dubbing Kino
25 maj 15:45
Kaczki z gęsiej paczki 2D dubbing Kino
25 maj 18:00
Pół na pół Kino
25 maj 20:30
Prawdziwa historia Kino
26 maj 13:30
Kaczki z gęsiej paczki 3D dubbing Kino
26 maj 15:45
Kaczki z gęsiej paczki 2D dubbing Kino
26 maj 18:00
Pół na pół Kino
26 maj 20:30
Prawdziwa historia Kino

Wprowadziliśmy nową politykę prywatności , która jest zgodna z przepisami wynikającymi z  art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

Zobacz dokument