Muzyczna na warsztatach z Natalie Weiss

Opublikowano: 19 listopad 2014, 11:32 Kategoria Kultura
szkoła muzycznawarsztaty wokalne

Już dzisiaj w godzinach popołudniowych w Szkole Muzycznej I Stopnia w Garwolinie odbędą się warsztaty wokalne. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie gość tego wydarzenia. Warsztaty poprowadzi Natalie Weiss - wybitna wokalistka musicalowa z Nowego Jorku.

Natalie Weiss jest właśnie w trasie koncertowej w Anglii. - To dość blisko, więc dzięki staraniom naszej nauczycielki śpiewu Aurelii Luśni, Natalie przyleciała do Polski, by spotkać się z naszymi uczniami – mówi Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie.

Natalie Weiss to utalentowana wokalistka z Nowego Jorku. Śpiewała role w wielu broadwayowskich musicalach m.in. w Nędznikach, Everyday Rapture czy Wicked. Wokalistka wydała debiutancką płytę w 2011 r. Koncertuje oraz prowadzi warsztaty wokalne na całym świecie. Jej ostatni londyński koncert został fantastycznie przyjęty przez publiczność, a warsztaty, które prowadziła w Hiszpanii, Wiedniu czy Irlandii cieszą się ogromnym uznaniem.

- Jestem naprawdę szczęśliwa, że w końcu udało mi się zaprosić Natalie do Garwolina, mamy tu wiele talentów, które powinny uczyć się od najlepszych - mówi Aurelia Luśnia, wokalistka i nauczyciel śpiewu.

mat.pras./oprac. jd

fot. natalieweiss.net

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież