reklama
reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP

TOPdk media www 300x250

reklama

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 19 listopad 2014, 11:32
  szkoła muzycznawarsztaty wokalne
  Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

  Już dzisiaj w godzinach popołudniowych w Szkole Muzycznej I Stopnia w Garwolinie odbędą się warsztaty wokalne. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie gość tego wydarzenia. Warsztaty poprowadzi Natalie Weiss - wybitna wokalistka musicalowa z Nowego Jorku.

  Natalie Weiss jest właśnie w trasie koncertowej w Anglii. - To dość blisko, więc dzięki staraniom naszej nauczycielki śpiewu Aurelii Luśni, Natalie przyleciała do Polski, by spotkać się z naszymi uczniami ? mówi Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie.

  Natalie Weiss to utalentowana wokalistka z Nowego Jorku. Śpiewała role w wielu broadwayowskich musicalach m.in. w Nędznikach, Everyday Rapture czy Wicked. Wokalistka wydała debiutancką płytę w 2011 r. Koncertuje oraz prowadzi warsztaty wokalne na całym świecie. Jej ostatni londyński koncert został fantastycznie przyjęty przez publiczność, a warsztaty, które prowadziła w Hiszpanii, Wiedniu czy Irlandii cieszą się ogromnym uznaniem.

  - Jestem naprawdę szczęśliwa, że w końcu udało mi się zaprosić Natalie do Garwolina, mamy tu wiele talentów, które powinny uczyć się od najlepszych - mówi Aurelia Luśnia, wokalistka i nauczyciel śpiewu.

  mat.pras./oprac. jd

  fot. natalieweiss.net

   

   

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz