Dorota Osińska zachwycona garwolińską młodzieżą

Opublikowano: 26 kwiecień 2014, 08:28 Kategoria Kultura
muzycznakoncertOsińska

Na początek brawurowo zaśpiewała utwór Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”, a na koniec wzruszyła publiczność piosenką „I’m calling you”. Dorota Osińska, laureatka drugiego miejsca drugiej edycji programu The Voice of Poland była gościem specjalnym ostatniego koncertu klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia. Niewykluczone, że jeszcze na garwolińską scenę wróci.

- Czuję się przytłoczona tą ilością młodości, urody i talentu przede wszystkim. Ta ilość talentu i energii, jakie w sobie macie sprawia, że wracam do domu naładowana za co bardzo wam dziękuję i życzę, żeby jak najwięcej z was wytrwało na scenie jak najdłużej – mówiła Dorota Osińska.

Koncert pod tytułem „Piękni, młodzie… rozśpiewani” przyciągnął do sali widowiskowej CSiK tłumy. Przez ponad dwie godziny na scenie prezentowali się uczniowie, głównie uczennice, klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia. Publiczność usłyszała między innymi najnowsze przeboje „Happy” i „I see fire” oraz piosenki nieco już zapomniane – „Modliła się dziewczyna” czy „Na dłoni”. Gościnnie wystąpił także chór z Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, który między innymi zaśpiewał z Dorotą Osińską „Dziwny jest ten świat”.

jd

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież