reklama
reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP

TOPdk media www 300x250

reklama

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 26 kwiecień 2014, 08:28
  muzycznakoncertOsińska
  Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

  Na początek brawurowo zaśpiewała utwór Czesława Niemena ?Dziwny jest ten świat?, a na koniec wzruszyła publiczność piosenką ?I?m calling you?. Dorota Osińska, laureatka drugiego miejsca drugiej edycji programu The Voice of Poland była gościem specjalnym ostatniego koncertu klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia. Niewykluczone, że jeszcze na garwolińską scenę wróci.

  - Czuję się przytłoczona tą ilością młodości, urody i talentu przede wszystkim. Ta ilość talentu i energii, jakie w sobie macie sprawia, że wracam do domu naładowana za co bardzo wam dziękuję i życzę, żeby jak najwięcej z was wytrwało na scenie jak najdłużej ? mówiła Dorota Osińska.

  Koncert pod tytułem ?Piękni, młodzie? rozśpiewani? przyciągnął do sali widowiskowej CSiK tłumy. Przez ponad dwie godziny na scenie prezentowali się uczniowie, głównie uczennice, klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia. Publiczność usłyszała między innymi najnowsze przeboje ?Happy? i ?I see fire? oraz piosenki nieco już zapomniane ? ?Modliła się dziewczyna? czy ?Na dłoni?. Gościnnie wystąpił także chór z Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, który między innymi zaśpiewał z Dorotą Osińską ?Dziwny jest ten świat?.

  jd

   

   

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz