reklama
reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP

TOPdk media www 300x250

reklama

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 21 marzec 2014, 17:40
  szkoła muzycznakoncertCsik
  Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

  Pół żartem, pół serio. Nastrojowo i nostalgicznie, ale i bardzo radośnie. Przedwiosenny koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia był niezwykle różnorodny.

  W czwartkowy wieczór w sali widowiskowej Domu Kultury odbył się koncert pt. 'Przedwiośnie z piosenką'. Na scenie wystąpili uczniowie Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie. - To kolejna możliwość spotkania z dobrą piosenką, młodością i pięknymi głosami ? zachęcali organizatorzy. I tak właśnie było. Koncert składał się z dwóch części. Pierwsza część koncertu dotyczyła piosenki aktorskiej, głównie wykonywanej w języku polskim, natomiast druga część była poświęcona piosence popowej i soulowej. Nad całością czuwały - wokalnie Katarzyna Rokicka i Aurelia Luśnia oraz aktorsko Hanna Piaseczna.

  Publiczność usłyszała między innymi nieśmiertelną piosenkę ?Kulfon, co z ciebie wyrośnie? w wykonaniu grupy dziecięcej, ?Gdzie ci mężczyźni? czy ?Babę zesłał Bóg?, a z zagranicznych przebojów: ?Hit the Road Jack?, ?Halo? i ?Somethings gotta hold on me?.

  jd

   

   

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz