Piosenką przywitali wiosnę

Opublikowano: 21 marzec 2014, 17:40 Kategoria Kultura
szkoła muzycznakoncertCsik

Pół żartem, pół serio. Nastrojowo i nostalgicznie, ale i bardzo radośnie. Przedwiosenny koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia był niezwykle różnorodny.

W czwartkowy wieczór w sali widowiskowej Domu Kultury odbył się koncert pt. 'Przedwiośnie z piosenką'. Na scenie wystąpili uczniowie Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie. - To kolejna możliwość spotkania z dobrą piosenką, młodością i pięknymi głosami – zachęcali organizatorzy. I tak właśnie było. Koncert składał się z dwóch części. Pierwsza część koncertu dotyczyła piosenki aktorskiej, głównie wykonywanej w języku polskim, natomiast druga część była poświęcona piosence popowej i soulowej. Nad całością czuwały - wokalnie Katarzyna Rokicka i Aurelia Luśnia oraz aktorsko Hanna Piaseczna.

Publiczność usłyszała między innymi nieśmiertelną piosenkę „Kulfon, co z ciebie wyrośnie” w wykonaniu grupy dziecięcej, „Gdzie ci mężczyźni” czy „Babę zesłał Bóg”, a z zagranicznych przebojów: „Hit the Road Jack”, „Halo” i „Somethings gotta hold on me”.

jd

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież