Cartex

Znane przeboje polskich i zagranicznych artystów oraz własne kompozycje uczennic. Tego można było wysłuchać podczas wczorajszego koncertu klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Pod hasłem „Gorączka sobotniej nocy” uczniowie zakończyli kolejny rok szkolny.

Na scenie wystąpiło wczoraj ponad 30 wykonawców w 31 utworach. Były takie hity jak „Aquarius”, „Isn’t she lovely”, „You’re the one that I want”, „Babę zesłał Bóg” czy „Summer of 69”. W swoich własnych kompozycjach zaprezentowało się 5 wokalistek. Klaudia Kępka zaśpiewała „Route 66”, Ola Mitek – „I remember”, Gosia Beczek przekonywała , że „Nie ma na co czekać”, Ada Wojtaś zaprezentowała „Mgłę”, a Eliza Michalczyk zaśpiewała utwór „Tego chcę”. Koncert zakończyło wspólne wykonanie przez wszystkich utworu "We are young".

Młodym wokalistkom towarzyszył wczoraj zespół w składzie: Paweł Stankiewicz (gitary), Piotr Banaszek (instrumenty klawiszowe), Paweł Bomert (gitara basowa), Paweł Maruszak (perkusja), Sebastian Góra (saksofon). Na scenie działo się wiele. Koncerty szkoły muzycznej to już nie tylko uczta dla uszu, ale także dla oczu. O choreografię i część aktorską widowiska zadbała Hanna Piaseczna, aktorka między innymi Teatru Komedia. Wokalnie do występu uczniów przygotowała Aurelia Luśnia-Stankiewicz i Katarzyna Rokicka.

jd

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Dzieje się!

Dzieje się!

25 maj 13:30
Kaczki z gęsiej paczki 3D dubbing Kino
25 maj 15:45
Kaczki z gęsiej paczki 2D dubbing Kino
25 maj 18:00
Pół na pół Kino
25 maj 20:30
Prawdziwa historia Kino
26 maj 13:30
Kaczki z gęsiej paczki 3D dubbing Kino
26 maj 15:45
Kaczki z gęsiej paczki 2D dubbing Kino
26 maj 18:00
Pół na pół Kino
26 maj 20:30
Prawdziwa historia Kino

Wprowadziliśmy nową politykę prywatności , która jest zgodna z przepisami wynikającymi z  art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

Zobacz dokument