Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 13 listopad 2017, 10:04 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 6 do 12 listopada

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 241 interwencji.

Pijani i bez uprawnień
6 listopada w Borowiu dzielnicowy zatrzymał 20-latka, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.15 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał także uprawnień do kierowania autem. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. Tego samego dnia w Piastowie policjanci z Żelechowa zatrzymali 56-letniego kierowcę audi, który miał 1.63 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i także nie posiadał uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Na podwójnym gazie

7 listopada w Garwolinie policjanci z KPP Garwolin zatrzymali 30-latka, który kierował osobowym audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.28 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wypadek w Chęcinach

8 listopada w Chęcinach doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 29-letni kierowca osobowego peugeota nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki BMW, którym kierował 20-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń ciała doznała 56-letnia pasażerka BMW i została przewieziona do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

Wbiegła wprost pod koła pojazdu

9 listopada w Nowym Goniwilku doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 47-letnia kobieta nie zachowała należytej ostrożności i wbiegła wprost pod nadjeżdżający motorower, którym kierował 55-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Kierowca trzeźwy. Postępowanie prowadza policjanci z PP Żelechów.

Ukradli numery

W nocy z 9 na 10 listopada w miejscowości Wygoda z zaparkowanego Opla Vectry dokonano kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Pijana rowerzystka sprawcą wypadku

10 listopada w Lipówkach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem auta osobowego i roweru. 46-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierując rowerem po drodze publicznej, doprowadziła do kolizji drogowej z prawidłowo jadącym dostawczym fiatem, którym kierował 41-letni mężczyzna. Jak się okazało, kobieta kierowała rowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2,66 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Miał ponad 3 promile! Spowodował wypadek

11 listopada w Garwolinie na ul. Targowej 36-letni mieszkaniec Ukrainy, kierując osobowym oplem, doprowadził do kolizji drogowej z innym pojazdem. Jak się okazało, mężczyzna kierował pojazdem, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Miał 3,08 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wypadek w lesie

11 listopada w Izdebnie około godziny 21:30 doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letni mężczyzna kierujący osobowym renaultem najechał na nieoświetlony w lesie pojazd marki Opel, który uległ awarii. Obrażeń ciała doznała 52-letnia kobieta z osobowego opla i została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadza policjanci z PP Łaskarzew.

Uderzyła w drzewo

12 listopada w miejscowości Skurcza 25-letnia kobieta kierująca osobowym fiatem z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechała z jedni i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 21-letnia pasażerka pojazdu i została przetransportowana do szpitala. Kierująca była trzeźwa. Postępowanie prowadza policjanci z PP Wilga.

Efekt domina w Lipówkach

12 listopada w Lipówkach doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 23-letni mężczyzna, kierujący dostawczym renaultem, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył poprzedzającego go osobowego peugeota, a peugeot doprowadził do kontaktu z osobowym vw znajdującym się przed nim. Na skutek zderzenia pojazdów, obrażeń ciała doznała pasażerka peugeota, która została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadza policjanci z PP Pilawa.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Dzieje się!

23 czerwiec 13:30
Odlotowy nielot 3D Kino
23 czerwiec 15:30
Odlotowy nielot 2D Kino
23 czerwiec 17:30
Han Solo: Gwiezdne wojny 3D dubbing Kino
23 czerwiec 20:30
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Kino
24 czerwiec 13:30
Odlotowy nielot 3D Kino
24 czerwiec 15:30
Odlotowy nielot 2D Kino
24 czerwiec 17:30
Han Solo: Gwiezdne wojny 3D dubbing Kino

Dzieje się!

23 czerwiec 13:30
Odlotowy nielot 3D Kino
23 czerwiec 15:30
Odlotowy nielot 2D Kino
23 czerwiec 17:30
Han Solo: Gwiezdne wojny 3D dubbing Kino
23 czerwiec 20:30
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Kino
24 czerwiec 13:30
Odlotowy nielot 3D Kino
24 czerwiec 15:30
Odlotowy nielot 2D Kino
24 czerwiec 17:30
Han Solo: Gwiezdne wojny 3D dubbing Kino
24 czerwiec 20:30
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Kino