Budynek szatniowy – inwestycja ruszy w maju

Opublikowano: 08 kwiecień 2016, 06:44 Kategoria Aktualności
CSiKbudynek szatniowy

1 mln 800 tys. zł – na tyle opiewa najniższa oferta w przetargu na realizację budynku sanitarno-szatniowego na stadionie w Garwolinie. Trwa weryfikacja oferty pod kątem formalnym. Budowa może ruszyć już w maju.

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie rozstrzygnęło przetarg na budowę budynku szatniowego na miejskim stadionie. Swoją ofertę złożyły 4 firmy – w tym jedna z Garwolina. Najtańsza okazała się oferta firmy z Bielska Podlaskiego opiewająca n kwotę 1mln 800 tys. zł. Trwa jej weryfikacja pod względem formalnym. Jeśli nie będzie zawierała błędów, realizacja inwestycji ma szansę rozpocząć się już w maju.

Poprzednie dwa przetargi zostały unieważnione, bo oferty przewyższały kwotą zaplanowane środki finansowe. – Dokonaliśmy zmian w projekcie, zamieniając konieczność posadowienia budynku ze studni na pale. To na pewno obniży koszty budowy i jednocześnie nie wpłynie na bezpieczeństwo tej inwestycji. Dodatkowo w tym roku otrzymaliśmy dodatkowe wsparcie na ten cel przyznane przez radę miasta – tłumaczy Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Zgodnie z planem do końca 2018 roku na stadionie przy ul. Olimpijskiej powstanie budynek parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ponad 500 m. kw. Znajdą się w nim szatnie, pomieszczenia biurowe i magazynowe, świetlica i garaże.

jd

fot. arch.

Komentarze  

0 #3 aaaaaaaaa 2016-04-09 23:42
Cytuję Tracz:
pomieszczenia. Ta mogłaby być szatnia. Po co wydawać kolejne pieniądze..

Cytuję Egon:
Trzeba wesprzeć znajomego zawiadującego tym przybytkiemZaje...isty budynek klubowy już stoi na stadionie... Tylko popędzić tego kto tam zrbił przedszkole!
Cytować
0 #2 OjEgon 2016-04-08 14:45
Trzeba wesprzeć znajomego zawiadującego tym przybytkiem
Cytować
0 #1 W Garwolance są wolneTracz 2016-04-08 10:15
pomieszczenia. Ta mogłaby być szatnia. Po co wydawać kolejne pieniądze..
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież