W borowieckiej radzie bez zmian

Opublikowano: 01 grudzień 2014, 07:17 Kategoria Aktualności
borowiewybory

Alicja Szaniawska i Marzena Nowak, podobnie jak w poprzedniej kadencji, będą przewodniczyły pracom rady gminy w Borowiu.

Pierwsza sesja VII kadencji odbyła się w piątek. W wyniku tajnego głosowania na przewodniczącą rady gminy wybrano Alicję Szaniawską. Jej zastępczynią będzie Marzena Nowak. Obie radne zajmowały te stanowiska w ostatniej kadencji.

Podczas sesji, którą otworzył radny-senior Tadeusz Baranek, samorządowcy złożyli ślubowanie. - Bardzo się cieszę, że ponownie będziemy pracować dla naszej społeczności lokalnej – podkreślał wójt gminy Wiesław Gąska. - Deklaruję pełną współpracę z całą radą gminy. Wszyscy pracujemy dla dobra mieszkańców, wszyscy zostaliśmy wybrani przez mieszkańców, wszyscy przyszliśmy z określonym programem działania. Życzę, aby jak najwięcej postulatów udało się państwu zrealizować – dodał.

Włodarz pogratulował jednocześnie Adamowi Zboinie i Marcie Serzysko wyboru do rady powiatu.

Skład rady gminy w Borowiu kadencji 2014-2018: Tadeusz Baranek, Elżbieta Rybicka, Albert Baran, Jakub Wiechetek, Tomasz Rogala, Maciej Baran, Krzysztof Osiak, Janusz Zawadka, Marzena Nowak, Alicja Szaniawska, Sylwester Kaliński, Maria Sabak (KWW Wiesława Gąski), Krzysztof Kania, Stanisław Michna (KW SLD Lewica Razem), Beata Pasternak (KW PSL).

Łukasz Korycki

Komentarze  

+4 #4 Borowiecka Radakonio 2014-12-04 22:19
Baranek ,Baran jeden ,Baran drugi ,Barański ,Baranowski ,Barankiewicz ,Baraniecki,Bar anowicz....uf.. jest i Gąska.Pozdrawia m!!!!konio
Cytować
0 #3 Nie większościąObserwator. 2014-12-04 19:28
Tylko mniejszością .Pójdzie 2 na wybory jeden zagłosuje za drugi przeciw i mamy 50 procent poparcia .A reszta mieszkańców gminy nie siada do gry gdzie karty są znaczone .Jak nie grają to nie przegrają .Tak a jakże obecna rada chce aby przez 4 lata się przyglądać a za 4 lata powtórka z obecnej sytuacji .Tylko w międzyczasie kredycik który spłacony będzie z diet .Oby tylko z diet .Śmie powiedzieć że w żadnej gminie nie jest tak jawnie kpione ludziom w oczy .Ja byłbym za tym aby sprawdzić kto z rodzin radnych ma załatwioną tzw pijacką rentę .
Cytować
-4 #2 trefny wybór...Xsiński 2014-12-04 08:39
>>> nie wiem kto wybiera Barana jak on nie mieszka na terenie gminy tylko w G-linie. Chyba tylko chodzi o kasę...niedługo to" wszystko spod siebie zje" ale na układy nie ma rady ...
Cytować
+14 #1 emocjewyborca 2014-12-01 08:25
Czytam różne wpisy dotyczące wyborów i zastanawiam się skąd tyle jadu w ludziach. Wszyscy są wybrani większością głosów. Obrażając wybranych, obrażacie i ich wyborców. Czas wziąć się do pracy i patrzeć jak są spełniane obietnice wyborcze, jak działają rady, czy mają własne zdanie, czy głosują bezmyślnie to co włodarz chce. Za cztery lata znów będziemy wybierać. Dlatego obserwujmy i punktujmy. Wszystkim wybranym włodarzom i radnym życzę powodzenia i pamiętajcie, że jesteście dla wszystkich ludzi i tych co Was wybrali i tych drugich też.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież