Plastuś świętuje swoje 30. urodziny

Opublikowano: 16 styczeń 2014, 16:40 Kategoria Aktualności
przedszkolePlastuś

„Aby mierzyć drogę przyszłą, trzeba wiedzieć skąd się przyszło” ten cytat z Cypriana Kamila Norwida jest mottem obchodów 30-lecia Publicznego Przedszkola nr 8 „Plastuś” w Garwolinie. Za miesiąc będą świętować nie tylko przedszkolaki i ich rodzice. Wszyscy, którzy wyrośli w Plastusiu zaproszeni są do stworzenia wielkiej księgi wspomnień.

Przedszkole funkcjonuje w naszym mieście od roku 1984 przy ulicy II Armii Wojska Polskiego 30 (Osiedle Stacyjna). - W tym roku obchodzimy jubileusz - perłowy. Uroczystości będą obywać się w dniach 12-14 luty. Podczas tych uroczystości nie wyłączamy procesu opiekuńczo–wychowawczego wobec naszych dzieci, dlatego obchody zostały rozłożone w czasie. Program obchodów został opracowany przez grono pedagogiczne przy ścisłej współpracy z rodzicami – mówi Anna Lodowska, dyrektor przedszkola.

12 lutego o godzinie 10.30 odbędzie się msza św. w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej z udziałem dzieci, rodziców i całego personelu przedszkola. 13 lutego w godzinach przedpołudniowych odbędą się wewnętrzne uroczystości z udziałem rodziców, występy artystyczne wszystkich pięciu grup. Będzie także tort urodzinowy dla wszystkich gości. 14 lutego o godzinie 13.30 rozpoczną się uroczystości z udziałem władz miasta Garwolina, Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, zaproszonych gości i byłych pracowników przedszkola.

Księga wspomnień przedszkola

- Zapraszamy wszystkich obecnych ,byłych przedszkolaków i ich rodziców, uczęszczających do naszego przedszkola w latach 1984-2014 do stworzenia „Księgi wspomnień przedszkola”. Chcemy zaprosić do tej zabawy wszystkich którzy prze te 30 lat uczęszczali do „Plastusia’ - zachęca Anna Lodowska. Każda osoba czy rodzina związana z naszym przedszkolem ma możliwość napisania swojej kartki wspomnień w formacie A-4 w dowolnej formie. Można napisać datę swego pobytu w przedszkolu, narysować, napisać podziękowanie ogólnie dla przedszkola, dla konkretnej osoby pracującej w przedszkolu, wkleić swoje aktualne zdjęcie i zdjęcie swojej rodziny.

Wszystkie formy wspomnień będą mile widziane i oczekiwane do dnia 30 stycznia w przedszkolu.

Więcej na stronie internetowej www.pp8garwolin.pl

Portal WirtualnyGarwolin.pl jest patronem medialnym jubileuszu.

jd

 

 

 

Komentarze  

0 #1 superaninim 2014-01-30 20:40
Kochany Plastys ma juz 30 lat,wydawało by się że zaledwie wvzoraj prowadziłam tam swoje dzieci, dziś odbieram wnuczke.Czas leci :)
Pozdrawiam cały personel .
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Dzieje się!

23 czerwiec 13:30
Odlotowy nielot 3D Kino
23 czerwiec 15:30
Odlotowy nielot 2D Kino
23 czerwiec 17:30
Han Solo: Gwiezdne wojny 3D dubbing Kino
23 czerwiec 20:30
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Kino
24 czerwiec 13:30
Odlotowy nielot 3D Kino
24 czerwiec 15:30
Odlotowy nielot 2D Kino
24 czerwiec 17:30
Han Solo: Gwiezdne wojny 3D dubbing Kino

Dzieje się!

23 czerwiec 13:30
Odlotowy nielot 3D Kino
23 czerwiec 15:30
Odlotowy nielot 2D Kino
23 czerwiec 17:30
Han Solo: Gwiezdne wojny 3D dubbing Kino
23 czerwiec 20:30
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Kino
24 czerwiec 13:30
Odlotowy nielot 3D Kino
24 czerwiec 15:30
Odlotowy nielot 2D Kino
24 czerwiec 17:30
Han Solo: Gwiezdne wojny 3D dubbing Kino
24 czerwiec 20:30
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Kino