Kinga i Bartek pojadą do Wenecji

Opublikowano: 24 luty 2013, 18:16 Kategoria Aktualności
targi ślubne

60 wystawców z branży ślubnej. 8 godzin atrakcji, w tym pokazy sukien ślubnych, koncerty i losowanie cennych nagród. W tym tej najatrakcyjniejszej – sesji narzeczeńskiej w Wenecji. W tym roku szczęście uśmiechnęło się do Kingi i Bartka.

Para jest ze sobą od pięciu lat. Ślub planują na czerwiec 2014 roku. Do nowożeńców najpierw uśmiechnęło się szczęście podczas losowania trzech par ubiegających się o wyjazd do Wenecji połączony z sesją zdjęciową w wykonaniu Dariusza Szubińskiego. Później Kinga i Bartek zdobyli najwięcej głosów publiczności. – Jesteśmy w szoku. Nie spodziewaliśmy się tego – przyznali tuż po ogłoszeniu wyników.

 

Losowanie głównej nagrody zakończyło II Targi Ślubne w Garwolinie. Kolejne planowane są jeszcze w tym roku. – Targi należy uznać za udane. Dopisali zarówno odwiedzający jak i wystawcy, którzy reprezentowali aż 24 kategorie tej branży. Uznaje się, że sezon ślubny zaczyna się jesienią. Wtedy przyszli małżonkowie planują swoje wesele, dlatego kolejne targi odbędą się prawdopodobnie jeszcze w listopadzie tego roku – mówi Halina Tudek z firmy Bright, organizator targów.

Wielki plus imprezie przyznali także wystawcy. - Nasza firma ma siedziby w wielu miastach w Polsce i uczestniczymy w kilku takich imprezach. Ta w Garwolinie jest przygotowana najlepiej – mówił jeden z wystawców Łukasz Niewęgłowski, właściciel Salonów Jubilerskich „Niewęgłowski”.

Zadowolenia z bogatej oferty targów nie kryli ci, dla których impreza została zorganizowana. - Bardzo dobra inicjatywa i udana impreza. Można uzyskać wiele ciekawych informacji i poznać ofertę wystawców, co pomoże na pewno w wyborze. Brakowało nam tylko firmy oferującej zaproszenia ślubne oraz garnitury – podsumowywali dzisiejsze targi Magda i Bartek, przyszli nowożeńcy.

Taniec – to coś czego na weselu nie może zabraknąć. W trakcie popołudniowej części targów popis swoich nieprzeciętnych umiejętności pokazali Iga Banasik i Dominik Całka. Tańczą razem od czterech lat, są zrzeszeni w Polskim Związku Tanecznym, Szkoła Tańca Kordaszewscy.

łk/jd

Więcej informacji i zdjęć z targów w tekstach w sekcji "Zobacz także"

Komentarze  

+4 #12 ........ola 2013-02-26 08:17
Cytuję noone:
Na miejscu Bartka poczekałbym z decyzją o ślubie więcej niż kolejne 5 lat:D:D:D

Cytuję A.:
[quote name="noone"]Na miejscu Bartka poczekałbym z decyzją o ślubie więcej niż kolejne 5 lat:D:D:D


Pusto musi być w Twoim życiu... oj jak pusto i smutno...[/quote
Nie dość że pusto w życiu to pusto i w głowie.....
Cytować
+3 #11 żalzniesmaczona 2013-02-25 19:58
Po ubiegłorocznych targach, konkursie i całym poziomie odeszłam stamtąd zażenowana. Nie polecam i nie polecę imprez organizowanych przez tą firmę.
Cytować
+10 #10 PustkaA. 2013-02-25 11:35
Cytuję noone:
Na miejscu Bartka poczekałbym z decyzją o ślubie więcej niż kolejne 5 lat:D:D:D


Pusto musi być w Twoim życiu... oj jak pusto i smutno...
Cytować
+6 #9 piwko na targachmłpdzian 2013-02-25 11:03
Piwko było to nie przestrzeganie przepisów ale jak nasz pan Burmistrz celebryta swoja obecnością to firmuje to jest chyba ok .
A swoją drogą to zadaniem władzy jest chodzenie na targi ślubne czy nie ma już Mikulski ważniejszych spraw dla miasta . nowozeniec
Cytować
+6 #8 wystawcymarcin 2013-02-25 10:57
panie piotrze, dlaczego nie wszystkie komentarze sa publikowane??? nie są obraxliwe, tylko mówią prawdę... odnośnie stoisk, mówiliście i było to w umowach, groziliście karą 1000 zł , jeżeli stoisko będzie dzielone z innym wystwcą... to dlaczego znalazły się stoiska "wspólne" ze na stoisku napis innego wystawcy a w środku stoiska oferta dwóch wystawców, czy w zwiazku ztym były jakieś wyjątki...???bo myslę ze wystawca nie ryzykowałby kara 1000 zł, zwłaszcza ze za to stoisko trzeba było wybulić prawie 2000 zł. Wystawca był bardzo zadowolony ze koszty rozłozył na pół - przeciezto jest rozbój w bialy dzień, a moze to też byli dobrzy znajomi...Tak jak Pan Woźniak i PAn Burmistrz, Prosze panią, dlaczego ma pani taryfe ulgową dla niektórych wystawców... i dlaczego znowu manipulowaliści e cenami i stoiskami... czuję sie oszukany . a co do Piwa Macie rację...
Cytować
+3 #7 ladnie, ladniepiwo w szkole 2013-02-25 10:04
ciekawą sprawą jest, że na sali szkolnej było piwo. w związku z tym że w szkołach i miejscach temu podobnych jest bezwzględny zakaz picia alkoholu powiedziałbym nawet, że zostały mocno naciągnięte przepisy. i tu nie chodzi o to, że jakiś wystawca w stresie ,,po cichu,, uraczyć się chciał puszką piwa, ba a nawet dwiema... to było po prostu rozdawane wszystkim odwiedzającym. dla mnie lipa.
Cytować
+4 #6 wolnośćja 2013-02-25 09:20
Cytuję ewus:
Kolejne targi jeszcze w tym roku? Może raz w miesiącu?

Czy firma Bright zajmuje się czymś jeszcze poza targami ślubnymi? Ktoś coś wie?

Pewnie nie, wiec to dlatego już planuje kolejne...masakra!!!

Jest wolność prowadzenia działalności gospodarczej - chcą, niech robią. Jak nie będziesz chciał to nie przyjdziesz i tyle.
Cytować
+6 #5 szkoda mandatuobservator 2013-02-24 23:00
Nasza pani poseł Stanisława Prządka to pomaga ludziom i instytucjom / np. samochód dla OSP w Woli Żelechowskiej/ a celebryta Woźniak to lata od impry do impry i robi z siebie pajacyka. Może by się pan poseł wziął za jakąś konkretną robotę dla powiatu, bo latka lecą a tu same minusy posłowania. Szkoda, bo chyba EWS byłaby lepszą posłanką.
Cytować
+6 #4 kolejne targi?ewus 2013-02-24 22:10
Kolejne targi jeszcze w tym roku? Może raz w miesiącu?

Czy firma Bright zajmuje się czymś jeszcze poza targami ślubnymi? Ktoś coś wie?

Pewnie nie, wiec to dlatego już planuje kolejne...masak ra!!!
Cytować
-9 #3 masz racjegeniek 2013-02-24 20:20
masz racje, oczy p... zarosły
Cytuję noone:
Na miejscu Bartka poczekałbym z decyzją o ślubie więcej niż kolejne 5 lat:D:D:D
Cytować
-19 #2 wow!noone 2013-02-24 19:48
Na miejscu Bartka poczekałbym z decyzją o ślubie więcej niż kolejne 5 lat:D:D:D
Cytować
+10 #1 dziwneczartoryski 2013-02-24 19:27
Targi, targi, targi i targi, po kazdym srodowym targu moze robmy targi slubne?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież