Targi ślubne rozpoczęte – dzień atrakcji przed nami

Opublikowano: 24 luty 2013, 10:57 Kategoria Aktualności
targi ślubne

W atmosferze wielkiego wesela i symbolu chleba ruszyły w Garwolinie II Targi Ślubne. Impreza organizowana przez firmę Bright przyciągnęła kilkudziesięciu wystawców z branży ślubnej i weselnej.

Od przekazania chleba honorowym patronom imprezy Kilka rozpoczęły się II Targi Ślubne w Garwolinie. Poseł Grzegorz Woźniak i burmistrz Tadeusz Mikulski rozdzielili bochny między gości. Chleba nie zabrakło - podobnie jak wystawców. Przestronne stoiska zachęcają bogatą ofertą. Jubilerzy, właściciele salonów sukien ślubnych i kosmetycznych czy sal weselnych, dekoratorzy, barmani, zespoły muzyczne, fotografowie, kamerzyści. Nowością wśród tegorocznych wystawców są agencje ślubne. Jednym słowem ślub i wesele od A do Z.

Impreza w Garwolinie odbywa się po raz drugi. – Garwolin to miasto mody, zdrowia i urody, a te targi podnoszą jego prestiż – podkreślał burmistrz Mikulski. Poseł Woźniak życzył wystawcom i gościom dnia pełnego udanych spotkań. - Życzę wszystkich wystawcom owocnego dnia, a klientów zachęcam do skorzystania z bogatej oferty – zachęcała właścicielka firmy Bright Halina Tudek.

W tym tekście na bieżąco znajdziecie zdjęcia z tego, co aktualnie dzieje się w hali Centrum Sportu i Kultury. Aby przekonać się o tym na żywo, wystarczy przyjść. Wstęp wolny. Targi potrwają do godziny 18.00. Na narzeczonych czeka wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez wystawców – w tym sesji narzeczeńskiej w Wenecji.

Szczegółowy program targów

łk/jd

Komentarze  

+7 #4 małżeństwoeliza 2013-02-24 18:58
Małżeństwo z miłości i w miłości to najwspanialsze co może spotkać człowieka. Trzeba tylko umieć żyć z drugą osobą i nie być egoistą... . Kilkanaście lat po ślubie twierdzę, że coraz bardziej kocham swojego męża. Pozdrawiam.
Cytować
-7 #3 Ludzie nie żenicie się3+1 2013-02-24 16:28
małżeństwo to głupota
Cytować
+5 #2 targibywalec 2013-02-24 14:43
zastanawiam się po co przedstawiciele władzy chodzą na te targi i wszędzie się chętnie fotografują. Targi ślubne to komercyjna impreza która odbywa się nie tylko w Garwolinie bo mogą się odbyć też w dawnym PGR w Żelechowie. No chyba, że poseł Woźniak i Tadzik znów zamierzają zmienić stan cywilny i dlatego ich obecność może być wskazana.
Cytować
+7 #1 ????Młody 2013-02-24 14:29
Dlaczego poseł Woźniak wyciąga rękę po chleb, przecież nie jest gospodarzem powiatu ani miasta, a w sfojej firmie ma ułamkowe udziały. Dobrze prezentuje się natomiast na 36 zdjęciu przy logo przyjaznemu sobie portalowi.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież