Ślub i wesele bez tajemnic

Opublikowano: 26 luty 2012, 19:47 Kategoria Aktualności
targi ślubnegarwolin

Kilkudziesięciu wystawców z różnych branż, pokaz mody ślubnej i nagrody, wśród których najcenniejszą był dwudniowy wyjazd do Paryża. Do stolicy Francji polecą Anna Kłos i Jarosław Michalik. Zakończyły się Targi Ślubne w Garwolinie.

Ci, którzy zdecydowali się odwiedzić dzisiaj halę Centrum Sportu i Kultury nie żałowali. Wystawcy prezentowali wszystko to, co potrzebne do zorganizowania ślubu i wesela. Atrakcją dla nowożeńców były rabaty, z których można było skorzystać tylko podczas dzisiejszych targów.

Impreza nie mogła się odbyć bez pokazów mody ślubnej. Na wybiegu modelki zaprezentowały kolekcje sukien kilku salonów ślubnych, panowie na kilka minut przymierzyli gustowne garnitury. Na wybiegu prezentowali się także styliści fryzur i barman z pokazem flair.

Ostatnim akcentem niedzieli z targami było losowanie nagród. Do kilkudziesięciu par trafiły m.in. pierścionki, biżuteria. Nie mogło zabraknąć bezpłatnych sesji fotograficznych, usług wideo czy kuponów promocyjnych na zakup sukni ślubnych. Szczęśliwcy przelecą nad Kazimierzem Dolnym samolotem Cesna 172.

Zwycięzców głównej nagrody wybierano dwuetapowo. Najpierw na scenę zaproszono trzy pary, które wskazał ślepy los. Po odpowiedzi na pytania dotyczące Paryża publiczność wybrała dwie pary. O ostatecznym rozstrzygnięciu zdecydował burmistrz Tadeusz Mikulski. Ręka włodarza okazała się szczęśliwa dla Anny Kłos i Jarosława Michalika z Garwolina. Para na ślubnym kobiercu stanie 4 maja 2013 roku. Nowożeńcy poznali się w czerwcu 2010 roku na dyskotece. Po roku postanowili, że wezmą ślub. W wymarzoną podróż do Paryża, połączoną z sesją fotograficzną Dariusza Szubińskiego, zwycięzcy polecą pod koniec kwietnia. Towarzyszyć im będzie kamerzysta Paweł Gawryś.

- Spełniło się moje marzenie, aby zorganizować targi dla osób, które na co dzień żyją w Garwolinie i planują swój ślub, od którego zaczyna się nowy etap w życiu. Dziękuję za wspaniałe doznania. Ta impreza odbyła się dzięki wystawcom, którzy mi zaufali i wam drodzy goście, którzy mam nadzieję jeszcze nie raz spotkacie się z dzisiejszymi wystawcami – mówiła na zakończenie targów organizator Halina Tudek. Zanim światła hali zgasły każdy mógł otrzymać kawałek słodkiego tortu.

Nagrody

Nagroda główna - fotograficzna sesja narzeczeńska w Paryżu o wartości 8000 zł ufundowana przez Organizatora Targów firmę Bright oraz firmy Foto Szubi i Retro Wideo filmowanie. Szczęśliwymi zwycięzcami sesji w Paryżu zostali Anna Kłos i Jarosław Michalik którzy już 23 kwietnia wyruszą w tą niezwykła podróż...

Nagrody ufundowane przez Wystawców - łącznie 61 nagród

- Złoty pierścionek dla Panny Młodej ufundowany przez Pracownię Złotniczą Pana Jacka Nowickiego z Garwolina

- Suknia Ślubna dowolnej wartości ufundowana przez Centrum Mody Ślubnej Passion z Garwolina

- Komplet ekskluzywnej biżuterii wykonanej ze srebra z kryształkami Swarowskiego o wartości 700 zł ufundowany przez Salon Sukien Ślubnych „Agora” z Warszawy

- Narzeczeńska sesja zdjęciowa w plenerze o wartości 750 zł ufundowana przez Darka Szubińskiego | fotoszubi

- Kupon dla Pary nowożeńców o wartości 400 zł na przelot samolotem „Cesna 172” nad Kazimierzem Dolnym ufundowany przez Aeroklub Orląt z Dęblina

- Bon o wartości 300 zł przy zakupach mięsno-spożywczych dla kwoty powyżej 5000 zł ufundowany przez Hurtownię Mięsno-Spożywczą Janpol z Garwolina

- Bon o wartości 400 zł dla Pana Młodego ufundowany przez Salon Mody Birex z Józefowa

- 3 kupony rabatowe wartości 300zł na zakup sukni ślubnych ufundowane przez Salon Sukni Ślubnych Gracja z Mińska Mazowieckiego

- Fotograficzna sesja narzeczeńska wartości 800 zł ufundowana przez Pana Marcina Wróbla z firmy Light of Art z Ryk

- 5 sesji fotograficznych ufundowanych przez Studio fotograficzne Foto Kodak z Ryk

- Sesja foto-wideo o wartości 800 zł ufundowana przez Panów Daniela Kwaśniewskiego i Marcina Kałaskę z Ryk

- Komplet ekskluzywnej bielizny ufundowanej przez firmę La Vantil

- Zabiegi i stylizacje dla pary narzeczeńskiej o wartości 850 zł udundowana przez Studio urody Paradise z Garwolina

- Zabiegi pielęgnacyjne dla pary Młodej na kwotę 450 zł udundowane przez Studio Pielęgnacji dłoni i stóp z Garwolina

- 7 kuponów rabatowych 50% zniżki na zakup hiszpańskich sukni ślubnych firmy Raul Novias z salonu z Mińska Mazowieckiego

- 15 kuponów rabatowych o wartości 1000 zł na zakup hiszpańskich sukni ślubnych firmy Raul Novias

- 20 kuponów rabatowych o wartości 500 zł na zakup hiszpańskich sukni ślubnych firmy Raul Novias

Wszystkich narzeczonych planujących ślub w latach 2013 i 2014 wraz z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi zapraszamy na targi 24 lutego 2013 r.

łk

Galeria z otwarcia targów i stoisk wystawców

Pokazy mody ślubnej i flair


Wręczenie nagród i zakończenie targów

Komentarze  

0 #91 losowanie to ściema dla naiwnychanonim 2 2012-04-14 17:00
W tym losowaiu nie mógł nikt inny wygrać poza Jarosławem M., gdyż to było już z góry zaplanowane a losowanie to tylko formalność dla gawiedzi. Hańba i wstyd. W naszym kraju idą już niektórzy na całość wiedząc, że nikt nic im nie zrobi ze względu na układy. Panie burmistrzu-idź Pan do Krzysia M. na strzemiennego z samogonu.
Cytować
0 #90 Dziwny przypadek!!!anonim 2012-04-13 11:37
Dziwny zbieg okoliczności ze główną nagrodę zdobył Jarosław Michalik, który to dosonale zna sie z burmistrzem prywatnie i niejednokrotnie bowiem gościł w jego domu jako zaprzyajażniony z rodzicami Jarosława Michalika. Wiem doskonale o układach panujących tam. Jarosław Michalik ma znajomości nie tylko z burmistrzem ale taże i sądach. Naleząlo by sprawdzic ten caly konkurs gdyz malo prawdopodobne jest to ze to tylko slepy los zadecydowal ze na tyle par główna nagrode zdobyl akurat Jarosław Michalik a nie zwykła para, dla ktorej to naprawde marzenie jest wziasc slub i na ktrego ja nie stac. Powinno to zbadac Centralne biuro antykorupcyjne. Dlaczego miasto ma sponsorowac slub osobie ktora ma taie znajomosci????
Cytować
+2 #89 TARGIobserwator 2012-03-07 23:29
TARGI BUDOWLANE Z BRIGHT, HI HI HI...
Cytować
+3 #88 WW 2012-03-07 16:05
Cytuję .:
Czy aż tak bardzo żałujecie wygranej, którą otrzymała ta Para ??? Potknięcia były - oczywiście i to tylko dowód na to, że pierwsze organizowane targi dają dużą dozę nauki na przyszłość dla organizatora. Wyklaskiwanie było najgorszym z możliwych rozwiązań ale co mi do tego ??? Czy to moją nagrodę ktoś wydawał czy sponsorów, czy to są wybory do parlamentu czy po prostu show dla odwiedzających ... ? ds ;)
Męczący ten temat ... szkoda czytać .. jeszcze biednemu kamerzyście się dostaje .. za co ? Ludzie ... idzie wiosna, idźcie na spacer i zostawcie te komputery ! ;)


Jak chcieliście zrobić show dla odwiedzających to było pokazać jakieś gołe cycki, a nie zabawa kosztem nadzei innych par
Cytować
0 #87 ot po prostu. 2012-03-07 09:09
Czy aż tak bardzo żałujecie wygranej, którą otrzymała ta Para ??? Potknięcia były - oczywiście i to tylko dowód na to, że pierwsze organizowane targi dają dużą dozę nauki na przyszłość dla organizatora. Wyklaskiwanie było najgorszym z możliwych rozwiązań ale co mi do tego ??? Czy to moją nagrodę ktoś wydawał czy sponsorów, czy to są wybory do parlamentu czy po prostu show dla odwiedzających ... ? ds ;)
Męczący ten temat ... szkoda czytać .. jeszcze biednemu kamerzyście się dostaje .. za co ? Ludzie ... idzie wiosna, idźcie na spacer i zostawcie te komputery ! ;)
Cytować
+8 #86 oszczerstwoGawryś 2012-03-06 16:59
Cytuję korleone:
panie kamerowy GAWRYŚ ile pan dostał za nie pokazanie oszustwa na tym filmie skrótowym ?? a może wyłączność na kamerowanie imprez opłacanych przez powiat garwolin ??

ciemnogród zaściankowość!! i MILICJA w tle

Możliwość filmowania miał każdy, nie tylko z osób które się wystawiały ale również z odwiedzających. Losowanie nagrody głównej nie było wyreżyserowane przeze mnie, nie miałem wpływu na to kto wylosuje nagrodę, ani ile par będzie brało udział w losowaniu. Film nie jest ocenzurowany. Nie rozumiem zarzutów w moją stronę. Czyżby konkurencja zaczęła prowadzić czarny PR?
Cytować
+3 #85 WW 2012-03-06 13:17
Poza tym, tłumaczenie na fanpage "targów" jest trochę z "tyłeczka". Podpisano ds.

Regulamin jaki obowiązywał podczas przeprowadzania konkursu ale i losowania nagród dość klarownie (hahaha. przyp. W) opisywał zasady konkursu ale i dawał pewne zabezpieczenia dla organizatora (sie wie - przyp. W). Zdawaliśmy sobie sprawę z faktu, jak trudno może okazać się szybki...e zweryfikowanie wrzuconych zgłoszeń (czy na pewno? przyp-W). Organizator miał prawo zdyskwalifikowa ć osoby lecz nie musiał tego uczynić (co o tym decydowało?widz imiesie? - przyp.W). Ponieważ nie dokonaliśmy stosownego zapisu w regulaminie nie było możliwości odebrania nagród już przyznanych osobom (byl zakaz wrzucania wielu kuponow=brak prawa do nagrody= przyp. W), co do których powstały przy dalszym etapie losowania wątpliwości.
Oczywiście w następnej edycji te sytuacje zostaną bardzo mocno uszczegółowione a osoby, które wrzucą zdublowany los będą miały odbierane nagrody już przyznane i będą dyskwalifikowan e w dalszym losowaniu.
Niestety krótki czas pomiędzy zakończeniem możliwości wrzucania losów a rozpoczęciem samego losowania uniemożliwił szybką weryfikację takich sytuacji (kilka osób by to oragnęło - przyp. W).
Oczywiście wszystkie zgłoszone wątpliwości zostaną uszczegółowione i wprowadzone w życie już przy najbliższej okazji (ta - przyp. W).
ds
Cytować
+2 #84 WW 2012-03-06 13:12
Cytuję korleone:
panie kamerowy GAWRYŚ ile pan dostał za nie pokazanie oszustwa na tym filmie skrótowym ?? a może wyłączność na kamerowanie imprez opłacanych przez powiat garwolin ??

ciemnogród zaściankowość!! i MILICJA w tle


Zgadzam się, że losowanie nie wygladało na OK i wszystkie pary były zamieszane w cały spektakl z tym, że jedna z nich skorzystała kosztem innych, natomiast nie zgadzam się z tym, że Paweł Gawryś coś specjalnie wyciął, gdyż widać wyraźnie niezadowolenie pary numer 3 która ma wątpliwości co do konkursu i zeszła oburzona ze sceny, więc open you eyes mate i nie oczerniaj anonimowo bo za to są paragrafki - mamy tu doczynienia z przyjęciem korzyści majątkowej którą Pan sugeruje. Gdyby Paweł Gawryś chciał manipulować przy taśmie to oburzenie pary numer 3 byłoby wycięte softwareowo.
Cytować
-4 #83 zadupie 8korleone 2012-03-06 11:51
panie kamerowy GAWRYŚ ile pan dostał za nie pokazanie oszustwa na tym filmie skrótowym ?? a może wyłączność na kamerowanie imprez opłacanych przez powiat garwolin ??

ciemnogród zaściankowość!! i MILICJA w tle
Cytować
+1 #82 zadupie 8korleone 2012-03-06 11:42
ten cały konkurs to jakiś ciemnogród jak z resztą ta cała wystawa. najlepsze jest to że jaśnie pan mikulski dał się wmieszać w oszókańsrwo bo skoro losował to znał chyba regulamin ja ma przebiegać losowanie. w Wąchocku już jest więcej prawdy i prawa niż w Garwolinie!!! to co pokazali to nie nadaje się nawet na wiocha.pl .
Cytować
+3 #81 popieram w 100%Mala Mi 2012-03-04 22:43
Cytuję bobi:
Czytam te wszystkie komentarze i wydaje mi się, że co niektórzy nie rozumieją sedna targów.. Uwaga do KONIO.. W Polsce mamy wolny rynek i każdy może organizować co chce i gdzie chce. To, że zorganizował ktoś jedne targi nie oznacza, że ktoś inny też nie może ich zorganizować. Nikt im tego nie zabroni. Dzięki temu, że jest konkurencja rynek się rozwija - to chyba oczywiste. Nie rozumiem o jakim psuciu opinii piszesz a porównanie targów do "futbolu i mistrzostw" jest bezsensu. Targi są po to żeby narzeczeni mogli zapoznać się z ofertą i dotyczy to wszystkich firm a nie tylko tych w Garwolinie. Wybacz ale nie znam osób które planują ślub i korzystają tylko z usług firm mieszczących się w Garwolinie. Ludzie biorą zespoły z Lublina, z Warszawy itd. a przyszłe panny młode przeglądają tysiące ofert zanim zdecydują się na zakup sukni ślubnej. Jak coś mi się nie podoba w Garwolinie to poszukam dalej a nie będę na siłę kupować w Garwolinie. Targi ślubne mają być dla narzeczonych a nie dla garwolińskich firm.
Jeżeli chodzi o losowanie nagrody głównej to faktycznie mogło być zorganizowane w inny sposób ale było zgodne z regulaminem. Każdy mógł go przeczytać przed przystąpieniem do konkursu więc nie rozumiem po co te złośliwości. Powinniście się cieszyć, że targi ślubne zorganizowane były dwa razy bo i jeden i drugi organizator chciał to zrobić najlepiej przez co właśnie zyskały osoby zainteresowane. Mi się podobało.


to fakt!!!
Cytować
+3 #80 porwnanie?kasia 2012-03-04 22:40
a ja bylam na jednych i drugich targach i zarowno te z 19 jak i te z 26 mi sie podobaly. i nie obchodzi mnie kto je oranizowal tylko oferta (wystawcy). A najbardziej podoba mi sie ze byla roznoronosc i firmy sie nie dublowaly dzieki czemu bylo w czym wybierac. co do Pan - mam nadzieje ze sie dogadacie i za rok stworzycie jedne targi i masa firm by narzeczeni mieli duzy wybor. a co do firm z poza garwolina - bardzo dobrze ze takowe byly bo byloby dziwne kupic sukienke po odwiedzeniu jedynie dwoch salonow z garwolina. tak samo z zaproszeniami czy dekoracjami. czemu mam nie poznac oferty firm z poza garwolina jesli tu nie ma w czym wybierac lub takowych firm nie ma/nie wystawiaja sie by potencjali klienci sie o nich dowiedzieli? Dla mnie jedne i drugie targi byly super a Paniom gratuluje odwagi.

a jak sie komus cos nie spodobalo to proponuje zrobic wlasne targi a nie wymadrzec sie na forum..
Cytować
-4 #79 wg mnie ...obserwator 2012-03-03 15:50
Impreza bardzo dobrze zorganizowana i w dobrym wydaniu, oprawie. Pewne niedociągnięcia może i były ale i tak odwiedzający dostali wkońcu pozbawione układów i prób monopolizowania super oferty targowe. Masa nagród i atrakcji! Tak trzymajcie i do zobaczenia za rok!
Cytować
+4 #78 :-/Kartofel 2012-03-02 17:48
Cytuję filimik:
http://www.youtube.com/watch?v=muhODzJBtKc

Wychodzi na to że włodarze miasta nie mają pojęcia co się dzieje w miescie...
Cytować
+3 #77 zdecydowanieniezdecydowana 2012-03-02 10:38
Cytuję W:
Cytuję ...:
...czy myślicie ze organizatorzy targów w W-awie dzwonią do kazdego wystawcy...?i prowadzą jakąs selekcję? nie!!!!! , to tylko od nas zalezy czy chcemy wziąć udział w targach czy też nie, nikt nikogo nie zmusza. mało tego ja sam sie zgłosiłem do organizatorki, bo na plakatach był kontakt i nie żałuję jak również nie zarzucam ze nie dostałem od niej zaproszemnia, wiec chyba innym tez by korona z głowy nie spadłą jakby zainwestowali 2,36 + Vat za minutę rozmowy.


Jak mówiłem, szanowane firmy wysyłają maile z ofertą. Kosztuje to 0zł +VAT i trochę zainteresowania wystawcą. Organizator zyskuje zorientowanie w rynku, którego brakowało pani H. na maksa. Pani Wiola też słyszałem, że nie dzwoniła do nowych a tylko do starych z zeszłego roku. Chyba ma ktoś już takie wysokie mniemanie, że klienci sami się znajdą bo to big prestiż być u kogoś. Nie proszę Panią jedną i drugą - nie znajdą sie.


Tak jest!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież