Targi ruszyły

Opublikowano: 26 luty 2012, 13:57 Kategoria Aktualności
targi ślubne

Od 10 ruch na hali sportowej przy Żwirki i Wigury stale się powiększa. Na scenie pokazy i występy zespołów, na stoiskach targowych atrakcje przygotowane przez wystawców. A już o 16 losowanie atrakcyjnych nagród. Przyszłe młode pary koniecznie powinny dziś odwiedzić Targi Ślubne w Garwolinie.

- Bardzo się cieszę, że tak licznie się tu dziś zebraliśmy. Życzę wszystkim udanego dnia targowego - mówiła podczas oficjalnego otwarcia targów Halina Tudek z firmy Bright, organizator targów. Jak na inaugurację imprezy przystało było uroczyste przecięcie wstęgi, którego wraz z organizatorką dokonali poseł Grzegorz Woźniak oraz burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski. - Serdecznie gratuluję. Uważam, że powiat garwoliński jest dobrym miejscem, żeby prezentować swoją ofertę, a Garwolin jest miastem, które wciąż się rozwija - przekonywał Grzegorz Woźniak. - W naszym mieście dzieje się ostatnio sporo. Gratuluję pomysłu, życzę sukcesu i wytrwałości w działaniu - dodał burmistrz Tadeusz Mikulski.

Od A do Z

Wśród wystawców narzeczeni znajdą pełną gamę ofert weselnych. Od zaproszeń weselnych po usługi barmańskie czy ekskluzywne limuzyny. Na hali znaleźć można stoiska sal weselnych, salonów sukni ślubnych czy salonów urody, fotografów, kamerzystów, kwiaciarnie, jubilerów czy zespoły muzyczne. Wystawcy przygotowali dla przyszłych nowożeńców atrakcyjne nagrody. Złoty pierścionek ufundowany przez Pracownię Złotniczą Pana Jacka Nowickiego z Garwolina, suknię ślubną dowolnej wartości ufundowaną przez Centrum Mody Ślubnej Passion z Garwolina, komplet ekskluzywnej biżuterii wykonanej ze srebra z kryształkami Swarowskiego o wartości 700 zł ufundowany przez Salon Sukien Ślubnych „Agora” z Warszawy, kupon o wartości 400 zł na przelot samolotem „Cesna 172” nad Kazimierzem Dolnym ufundowany przez Aeroklub Orląt z Dęblina, bon o wartości 300 zł przy zakupach mięsno-spożywczych dla kwoty powyżej 5000 zł ufundowany przez Hurtownię Mięsno-Spożywczą Janpol z Garwolina, bon o wartości 400 zł ufundowany przez Salon Mody Birex z Józefowa, narzeczeńska sesja zdjęciowa w plenerze o wartości 750 zł ufundowana przez Darka Szubińskiego\fotoszubi.pl. Główną nagrodą jest Fotograficzna sesja narzeczeńska dla przyszłych nowożeńców w Paryżu, dwudniowy pobyt w hotelu z wyżywieniem oraz reportaż filmowy utrwalający przebieg całej podróży. Przejazd na lotnisko i z lotniska zasponsorowany przez salon Peugeot Auto Sereja w Garwolinie.

jd

Komentarze  

+2 #29 TARGI BUDOWLANE Z BRIGHT HI HI HIobserwator 2012-03-07 23:28
Cytuję wystawca:
Dlaczego tak przeżywacie?Jak się zdecydowaliście pokazać na targach to wasz wybór,na siłę was tam nie ciągnęli.To wystawcom zależało się pokazać, zaistnieć na rynku.Młodzi załatwiają suknię kanałami,kwiaty i limuzynę też aby taniej, remiza i kucharka wyjdzie taniej niż restauracja więc po co te targi? Niczego nie wnoszą nowego,ale to nasza wina.Nawet jak ktoś spróbuje coś zorganizować , to drugi go krytykuje i w łyżce wody utopi.Dlatego za rok też się wystawiamy!


Kiedy firma bright zorganizuje targi budowlane? (bo te które mają być nie mają konkurencji) firmo bright podcinaj skrzydła wszystkim. Stwórz konkurencje dla każdego. A sama nic nie zyskasz... niestety.
Cytować
-5 #28 co z tego mamwystawca 2012-02-29 11:09
Dlaczego tak przeżywacie?Jak się zdecydowaliście pokazać na targach to wasz wybór,na siłę was tam nie ciągnęli.To wystawcom zależało się pokazać, zaistnieć na rynku.Młodzi załatwiają suknię kanałami,kwiaty i limuzynę też aby taniej, remiza i kucharka wyjdzie taniej niż restauracja więc po co te targi? Niczego nie wnoszą nowego,ale to nasza wina.Nawet jak ktoś spróbuje coś zorganizować , to drugi go krytykuje i w łyżce wody utopi.Dlatego za rok też się wystawiamy!
Cytować
+4 #27 No i proszękonio 2012-02-28 20:17
Pan Głowala jako praktyk wyraził swoją opinię i porównanie do innych imprez tego typu,wreszcie komentarz fachowy a nie sączenie jadu i złośliwości.Poz drawiam!!!!koni o
Cytować
+3 #26 OKIEM WYSTAWCYStanisław Głowala 2012-02-28 19:19
Nie brałem udziału w targach organizowanych tydzień wcześniej w Szkole Podstawowej nr 2, więc nie chcę zabierać głosu w kwestii porównania imprez ale uważam, że te targi zorganizowane były na niezłym poziomie. Nasza firma brała udział ogólnopolskich targach między innymi w Katowicach oraz w Krakowie i muszę przyznać, że oprócz nieporównywalne j skali poziom organizacji nie był zasadniczo różny. Wpadki organizacyjne zdarzały się również na tych dużych imprezach. Uważam, że jak na pierwszą edycję była to fajna, całkiem dobrze przygotowana impreza. Stanisław Głowala www.zaproszenia.com
Cytować
+8 #25 wydaje mi się...mistrzu nad mistrze 2012-02-28 00:32
Cytuję byle jak:
smutne te targi pustki na całej hali wystawcy rzuceni tu trochę tam trochę za mało klasy i organizacji ,byłam na tych i na tamtych zdecydowanie bardziej podobały mi się 19 tam jak się weszło to nie chciało się wyjść była organizacja.Firmy bardzo dobrze przygotowane ładne dekoracje pełen klimat.znalazłam tam dużo ciekawych ofert gratulacje dla organizatorów i wystawców. Niestety te z 26 były nijakie, a te konkursy istna klapa .

Zgadza się! Organizatorzy 3 edycji maja taktyke. Jedni sa odpowiedzialni za tematyke typowo slubna a inni za reklame. Wiem bo znam sprawe jako wystawca. Obowiazki sa wiec podzielone i sprawa gra. W przypadku promowania PR i wizerunku to moze lepiej się to sprawdza w polityce? Dlatego proponuje wyslac oferty do sejmu drugiej osobie starajacej się organizowac targi slubne. Chociaż u nas też sa poslowie ktorzy mieli by chec skorzystac z tych uslug...
Cytować
+10 #24 kasiabyle jak 2012-02-27 19:21
smutne te targi pustki na całej hali wystawcy rzuceni tu trochę tam trochę za mało klasy i organizacji ,byłam na tych i na tamtych zdecydowanie bardziej podobały mi się 19 tam jak się weszło to nie chciało się wyjść była organizacja.Fir my bardzo dobrze przygotowane ładne dekoracje pełen klimat.znalazła m tam dużo ciekawych ofert gratulacje dla organizatorów i wystawców. Niestety te z 26 były nijakie, a te konkursy istna klapa .
Cytować
+14 #23 masakraIzabela 2012-02-27 16:34
To była kompletna porazka, zero organizacji, zero sprawiedliwosci ! jeden zespół mógł dać występ "na żywo"(raczej karaoeke)a drugi już nie.
Pewna Pani z zakłądu kosmetycznego obrażona na wszystkich co uniemożliwiło ustalenie szczegółów.
Też mi super przygotowane targi... To jest zebranie żniw po poprzedniej imprezie! Zbieranie wystawców w obliczu możliwości świecenia hali pustakami!!!!Or ganizatorka w panice zbierała wystawców!!! Gdyby nie targi tydzień temu byłyby wielką klapą!!!!! W piątek nie była znana pełna lista osób biorących udział.Dla mnie ważne są fakty i umiejęności twórcze,a nie kopiowanie etc...ale kazdy ma prawo do swojego zdania.
pozdrawiam
Cytować
+12 #22 :-)foto-men 2012-02-26 22:53
Cytuję wiola:
konkurencja własnie zaczyna czytac komentarze i nie zaczyna pisac negatywnych czy pozytywnych...
p.s. a tak na marginesie nie mam czego zazdrościć... i proszę nie wypowiadac sie na temat konkurencji jeżeli nie jestescie pewni czy to ona pisze te komentarze, tutaj kazdy moze byc każdym... więc apeluję o trochę ostożności i powściągliwości w złości...

Wiola za rok wystawiam się u Was!!!
Cytować
+12 #21 kto to?obserwator 2012-02-26 22:39
Cytuję wystawca:
Wystawcy zadowoleni - ja bardzo. Organizatorka to miła osoba. Atmosfera była przyjazna przez cały czas. W sobotę wieczorem nie było żadnych nerwów lecz spokojne przygotowania z zainteresowaniem organizatorki i zapoznawaniem innych wystawców.czy to napisała ORGANIZATORKA?
Cytować
+9 #20 konkurencja do wisiwiola 2012-02-26 22:21
konkurencja własnie zaczyna czytac komentarze i nie zaczyna pisac negatywnych czy pozytywnych...
p.s. a tak na marginesie nie mam czego zazdrościć... i proszę nie wypowiadac sie na temat konkurencji jeżeli nie jestescie pewni czy to ona pisze te komentarze, tutaj kazdy moze byc każdym... więc apeluję o trochę ostożności i powściągliwości w złości...
Cytować
-6 #19 dawać te minusy, idę na rekordMarcyś 2012-02-26 22:19
Bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowana impreza, świetna relacja i zdjęcia. Wiem że dostanę sporo minusów. Konio ma rację i też dostanie masę minusów. Dziękuję za uwagę!!!
Cytować
-2 #18 Tak żeby nie bylo niczego !!!! cyt K. Kononowiczkonio 2012-02-26 21:32
Wszystko źle, był poseł Woźniak niedobrze ...nic tylko Kaczyński go wysłał ..może się wreszcie ożeni.Ho,ho Pani Justyna też była toż to zbrodnia ,tak jakby obecność przedstawicielk i mediów elektronicznych była czymś wyjątkowym.Najg orsze ,że i ten "gnuśny starzec" Burmistrz Mikulski też się pojawił ,ależ żywotny ...wczoraj cały dzień ganiał po walach w zielonych kaloszach ,potem poszedł na przedstawienie do GOK -u ,tam jeszcze trochę postał bo miejsc siedzących już nie było a zapomniał chłopina stołeczka wędkarskiego zabrać ze sobą ,to samo zresztą spotkało Przewodnicząceg o Jańca no ale w końcu znalazły się miejsca dla dwóch najważniejszych Person w mieście.No i patrzcie "dał radę" jeszcze i dziś przyjść na targi ,czy On się kiedyś zestarzeje?Zły to omen dla SdG a nuż zechce jeszcze z dziesięć lat porządzić.Dość ględzenia koniu powrót do tematu.Sponsorz y niedobrzy ,organizacja zła ,nagrody po znajomości, na przyszły rok pozwolić wystartować tylko parom ze Szczecina wtedy problem będzie rozwiązany nikt nie przyjedzie. Ludkowie drodzy piszący te komentarze,czy wam się coś w ogóle PODOBA a może jednak przynajmniej wasze drugie połówki ,,,co też nie ,dajcie już spokój z pisaniem tych trenów żałobnych bo Kochanowskiego i tak nie prześcigniecie talentem,gratul uję "optymistyczneg o" podejścia do życia.Pozdrawia m !!!!konio
Cytować
-9 #17 :)wystawca 2012-02-26 21:18
Wystawcy zadowoleni - ja bardzo. Organizatorka to miła osoba. Atmosfera była przyjazna przez cały czas. W sobotę wieczorem nie było żadnych nerwów lecz spokojne przygotowania z zainteresowanie m organizatorki i zapoznawaniem innych wystawców.
Cytować
+12 #16 limuzyny i parkingkrzysiek 2012-02-26 20:51
byłaem dzis na targach, i żeby zaparkowac musiałem parkować poza terenem szkoły bo na taerenie był parking dla "wystawców", to gdzie to miejsce parkingowe o którym Pani pisała... i zasłonili wszytskie limuzyny slubne, a nie było ich wiele) i nie było ich widac, pofatygowała sie Pani aby ich odwiedzić i zapytać czy to miejsce było ok???? wtamtym tygodniu byłem i na 1-szy plan leciałay limuzyny a nie samochody wystawców, i niestey nieuniknie Pani porównywania do konkurentów, tylko ze moim zdaniem biją pania na głowę-
P.s. a te pozytywne komentarze niech będą obiektywne, bo z tego co mówili wystawcy , niespodzianką było to co zastali na sali w sobotę... kosztowało ich to kupe nerwów, wiec niech oni sami ocenią
Cytować
+7 #15 Do PSL, PO i SLDamanda 2012-02-26 20:48
Proponuje aby teraz inne partie podrobiły targi budowlane, targi żywca itp., jak podrabiamy to podrabiamy :)
na koniec podrobimy wyniki wyborów :)
(to taki żart, uprzedzam gdyby redaktorzy WG nie zrozumieli i chcieli zgłosić sprawę do organów ścigania :) )
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież