reklama

Nasi ze stypendiami premiera

Opublikowano: 08 grudzień 2015, 06:51 Kategoria Edukacja
stypendiaedukacja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Ośmioro uczniów, ze szkół prowadzonych przez powiat garwoliński, otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2015/2016.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się Liceum Ogólnokształcącym im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach. Dyplomy przyznania stypendiów, w imieniu premiera, wręczyła uczniom Dorota Sokołowska Mazowiecki Kurator Oświaty z dyrektorem Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie Mileną Królikowską.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniom za wybitne osiągnięcia w nauce. Warunkiem niezbędnym do otrzymania stypendium jest uzyskanie przez ucznia najwyższej średniej ocen w szkole (nie niższej niż 4,75) oraz co najmniej dobrej oceny z zachowania lub wykazania się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.

reklama


Stypendium otrzymali: Jakub Całka, Magdalena Owczarczyk (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie, Piotr Rodak (ZSP nr 2 w Garwolinie), Anna Dębska (ZS im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie), Łukasz Widłak (ZS w Miętnem), Ewelina Wieczorek (ZSP w Sobolewie), Eliza Kostyra (ZS nr 1 w Żelechowie), Dominika Kosińska (ZSP w Żelechowie).

garwolin-starostwo.pl/opr. łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama