reklama

EspañaNoPica w garwolińskim LO

Opublikowano: 17 kwiecień 2024, 14:40 Kategoria Edukacja
lodługagarwolinzwolnieni z teoriihiszpania
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Uczniowie klasy 3a I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie realizują projekt EspañaNoPica w ramach Olimpiady Ogólnopolskiej Zwolnieni z Teorii.

Inicjatywa ma na celu wsparcie w nauce popularnego języka, jakim jest hiszpański oraz wzbogacenie wiedzy odbiorców poprzez udostępnianie materiałów edukacyjnych, np. filmiki na tik toku o kulturze kraju, relacje na instagramie i facebooku, przydatne czasowniki i zwroty oraz ciekawe przesądy.

„Prężnie działamy na płaszczyźnie internetowej udostępniając w social mediach nowe posty informacyjno-edukacyjne na temat Hiszpanii, jej tradycji oraz zwyczajach. Nasz projekt się powoli kończy, ale tylko w rozumieniu o olimpiadę, my jako licealiści pragniemy dalej prowadzić projekt, organizować warsztaty dla szkół itp. Jesteśmy podekscytowani, że wiele osób razem z nami uczy się języka hiszpańskiego. Dla nas dużym osiągnięciem jest zdobycie patronatu honorowego od ambasady hiszpańskiej! Walczymy o to aby wygrać nagrodę Złotych Wilków - duże uznanie w olimpiadzie zwolnieni z teorii” – podkreśla młodzież z LO na Długiej.

reklama


mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama