reklama

Najlepsi w olimpiadzie z Biedronką

Opublikowano: 16 styczeń 2024, 07:57 Kategoria Edukacja
pckgarwolindwójkastefanówgończycesobolewżelechów
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Garwolinie zorganizował etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką.

Etap rejonowy, dla uczniów z obszaru działania OR PCK w Garwolinie, został zorganizowany w Szkole Podstawowej w Gończycach.

12 stycznia rywalizowało czterech uczniów uczniów ze szkół podstawowych i średnich z trzech gmin powiatu garwolińskiego, którzy pisząc testy on-line w swoich szkołach, zakwalifikowali się do etapu rejonowego.

reklama


W kategorii szkół ponadpodstawowych rywalizowali ze sobą uczniowie z Garwolina, Żelechowa i Sobolewa. Pierwsze miejsce zajęła Oliwia Wiśnioch z Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie. Wśród uczniów szkół podstawowych wygrał Dawid Talarek ze Szkoły Podstawowej w Stefanowie (gm. Żelechów). Oboje zakwalifikowali się do etapu okręgowego olimpiady.

„Dziękujemy serdecznie uczniom i nauczycielom - koordynującym działania na terenie szkół. Dziękujemy dyrektorom szkół za umożliwienie przeprowadzenia olimpiady w celu wytypowania uczniów na etap rejonowy. Szczególnie ciepło dziękujemy dyrekcji szkoły w Gończycach za udostępnienie i przygotowanie sali do przeprowadzenia etapu rejonowego” – podsumowuje Renata Bany, Prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Garwolinie.

red. za PCK Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama