reklama

Odliczanie rozpoczęte, czyli Studniówka 2024 w Dwójce [wideo]

Opublikowano: 14 styczeń 2024, 09:39 Kategoria Edukacja
studniówkagarwolindwójkazespół szkół nr 2matura
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

- Z całego serca życzę wam, abyście mieli pasje. Abyście się realizowali w dorosłym życiu. Byście byli szczęśliwi - mówiła dyrektor Zespół Szkół nr 2 w Garwolinie podczas tegorocznej studniówki. Ewa Flaga dała sygnał do odliczania symbolicznych 100 dni do matury 2024.

Tegoroczni abiturienci sześciu ostatnich klas Technikum nr 2 w Garwolinie za miejsce wczorajszego balu studniówkowego wybrali progi sali bankietowej w Nowym Pilczynie.

- Spędziliście w naszej szkole kilka lat. Nawiązaliście nowe znajomości i przyjaźnie. Zdobyliście nowe doświadczenia i kwalifikacje zawodowe, poszerzyliście wiedzę. Mam nadzieję, że zaprocentuje to podczas ostatnich egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie oraz w maju, gdy będziecie zdawać maturę - mówiła dyrektor szkoły Ewa Flaga. - Z całego serca życzę wam, abyście mieli pasje. Abyście się realizowali w dorosłym życiu. Byście byli szczęśliwi – dodała, przytaczając wcześniej cytat snookerzysty Roniego O’Sullivana o niełatwym dążeniu do założonych celów.

reklama


Głos zabrali także goście. Starostę powiatu Mirosława Walickiego reprezentował radny powiatowy Norbert Wilbik, a burmistrz Garwolina Marzenę Świeczak sekretarz miasta Cezary Tudek.

Życzenia udanej zabawy złożyła także przedstawicielka komitetu studniówkowego Monika Wysocka. Na chwilę refleksji zdecydowali się przedstawiciele młodzieży. Urszula Kisiel i Łukasz Dziak dziękowali nauczycielom i wychowawcom za pięć lat nauki.

W tym roku społecznośćD wójki zaprezentowała się tanecznie w dwóch odsłonach poloneza, dwukrotnie w walcu oraz w „belgijce” (wideo poniżej).

łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama