Finał z Bednarkiem! [fotorelacja]

Opublikowano: 20 czerwiec 2016, 11:43 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
dni GarwolinaBednarek

Muzyczne niedzielne popołudnie podczas tegorocznych Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego zakończył energetyczny występ Kamila Bednarka. Wcześniej garwolińska publiczność mogła usłyszeć na scenie lokalnych wykonawców.

Tradycyjnie niedzielne koncerty rozpoczął występ Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. Kilkudziesięcioosobowa orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Miętusa zagrała nie tylko utwory typowe dla takich zespołów, ale także dzieła muzyki klasycznej i piosenki rozrywkowe.

Po koncercie orkiestry przed sceną swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie i nauczyciele ze szkoły tańca Studio Ruchu Kordaszewscy. Kilka minut przed godziną 18:00 rozpoczął się występ zespołu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Uczniowie, prowadzeni przez Marka Gryzieckiego, zasiedli zarówno przy instrumentach i stanęli przy mikrofonach.

Przedostatnim zespołem, który wystąpił na garwolińskiej scenie była formacja Castle Dreams - czyli muzyka rockowa z elementami folku na gitarę i skrzypce. To niezwykłe połączenie bardzo spodobało się publiczności.

Bednarek: Wiwat Garwolin! Witaj euforio!

Gwiazdą wieczoru tegorocznych Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego był Kamil Bednarek. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych artystów muzyki reggae w Polsce zagrał w Garwolinie nie po raz pierwszy, ale pierwszy raz dla tak wielkiej publiczności. Koncert był nie tylko dużą dawką doskonałej muzyki w wykonaniu wokalisty i całego zespołu, ale przede wszystkim ogromną porcją pozytywnej energii, którą podzielił się artysta. Podczas koncertu można było usłyszeć największe przeboje Kamila Bednarka - m.in. "Ciszę", "Choć ucieknijmy stąd" czy "Chwile jak te" i piosenki mniej znane jak "Salut (Wiwat szacunek)" czy "Euforia".

jd

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież