Niedziela w koncertowym stylu

Opublikowano: 16 czerwiec 2014, 16:57 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
dni garwolinakoncertymyslovitzplastic

Wielkie święto miasta i powiatu jak zawsze zakończyło się koncertowo. Już od wczesnego popołudnia ze sceny garwolińskiego amfiteatru płynęła muzyka. Na początek orkiestra dęta OSP w Garwolinie, później zespół Alien, Plastic, Martina Collins oraz wisienka na torcie – Myslovitz.

Niedzielne popołudnie podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego tradycyjnie upłynęło w różnych rytmach. Muzyczną podróż rozpoczęła orkiestra dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. Przypomniała ona stare przeboje muzyki rozrywkowej, a także pokusiła się o najnowsze hity. Prawdziwym zaskoczeniem była „Bałkanica” zagrana jako bis. Później na scenę wkroczył doskonale wszystkim znany zespół Alien. Grupa obchodzi w tym roku nie byle jaki jubileusz, bo to aż 30 lat istnienia.

Po występie lokalnego bandu przyszedł czas na zespół Plastic prezentujący bardzo nowoczesne brzmienie. Łączy on różne style i gatunki, wyzwalając wśród publiczności niezliczone ilości pozytywnej energii. Była też Martina Collins – uczestniczka ogólnopolskiego programu rozrywkowego Must Be The Music. Udowodniła wczoraj, że doskonale czuje się zarówno w spokojniejszej muzyce, jak i mocnych rockowych brzmieniach. Na scenie amfiteatru po raz pierwszy zaśpiewa dwie piosenki z własnego repertuaru napisane przez Aurelię Luśnię i Pawła Stankiewicza.

Około godziny 21.30 rozpoczął się koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Myslovitz. Grupa z nowym wokalistą zagrała zarówno utwory z nowego repertuaru jak i ze starego. Piosenki „Dla Ciebie” czy „Sprzedawcy marzeń” zostały odśpiewane w całości przez publiczność.

Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego tradycyjnie zostały zakończone pokazem sztucznych ogni.

Maria Mazurek

fot. jd

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież