Eliza spełniła marzenia

Opublikowano: 14 czerwiec 2013, 21:35 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
eliza michalczykdni Garwolinaszkoła muzyczna

- Spełniły się moje marzenia – przyznała Eliza Michalczyk, która dzisiaj zadebiutowała przed garwolińską publicznością w solowym koncercie. Na scenie wokalistce z Garwolina towarzyszyli przyjaciele, a duchem na pewno mama, dla której dedykowany był występ.

Eliza zaśpiewała 14 utworów. Znanych, lubianych, na spokojną i nowoczesną nutę. Widzowie mogli na nowo odkryć m.in. „No one but you” Queens-ów, „Titanium” Davida Guetty czy „Mercy” z repertuary Duff’iego. Różnorodność repertuaru tworzyła wyjątkowy klimat koncertu. O ten zadbali także muzycy Piotr Świerzbiński na gitarze, Paweł Bomert na basie i perkusista Sławomir Kazulak. Za mikrofonem stanęli na chwilę najbliżsi Elizy – koleżanka Ola Mitek i nauczycielka śpiewu ze Szkoły Muzycznej I Stopnia Aurelia Luśnia.

Najwięcej emocji popłynęło z serca młodej wokalistki podczas wykonań autorskich piosenek. „Chcę z Tobą”, „Potrzebuję Cię”, „Take me or leave me”, “Nie pozwól” wszystkie utwory, co podkreśla Eliza, były napisane pod wpływem emocji. Tym razem odczuciami i spojrzeniem na świat wokalistka dzieliła się z publicznością garwolińskiego Domu Kultury. Najbliżej sceny siedział tata artystki, a z góry koncertowi przysłuchiwała się mama, której Eliza dedykowała występ. Muzycznym pożegnaniem z widzami była tytułowa piosenka „Cuda się zdarzają”.

łk/jd

Komentarze  

0 #4 fajnelol 2013-06-16 10:48
Komentarz nie został opublikowany - treść niezgodna z regulaminem - Redakcja
Cytować
0 #3 ?????? 2013-06-15 15:06
Ja w ogóle uważam, że nasze portale mają bzika na punkcie zdjęć... po co aż tyle???
Cytować
+1 #2 recitalbeloved neighbour 2013-06-15 13:42
Elizka, jesteś Zajebista :D

i cytat dnia wczorajeszego: Bardzo dziękuję panu Radosławowi Miturze ehehe :D
Cytować
0 #1 uwagaja 2013-06-14 21:47
w dobie postepującej cyfryzacji podarowalibyści e sobie zdjęcia i zaczeli wrzucać filmy.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież