Alternatywa dla koncertów na Zarzeczu

Opublikowano: 14 czerwiec 2012, 13:00 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
Dni Garwolina

Na cztery spotkania z muzyką w różnych odsłonach, podczas Dni Garwolina i Dni Powiatu Garwolińskiego zapraszają uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. – To alternatywa dla głośnych występów na Zarzeczu – mówi dyrektor Radosław Mitura.

Pierwszy z czterech koncertów już dzisiaj. O godz. 18 w Centrum Sportu i Kultury na scenie zobaczymy uczniów i pedagogów garwolińskiej szkoły muzycznej. Solowe występy uczniów zabiorą widzów w podróż po świecie muzyki klasycznej. Zaprezentuje się także szkolny chór.

 

Jutrzejszy koncert podopiecznych Aurelii Luśni będzie utrzymany w innym tonie. Młode wokalistki zaśpiewają u boku zespołu pod kierunkiem Pawła Stankiewicza. – Będzie można posłuchać utworów muzyki rozrywkowej – mówi Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie.

 

Na kolejne występy trzeba będzie poczekać do niedzieli. O godz. 17 w solowym recitalu zaprezentuje się Aleksandra Paczek. – Zwyciężczyni Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej wystąpi z poetycko-aktorskim programem. Będzie czego posłuchać – poleca dyrektor Mitura.

Godzinę później autorski program w kawiarni "Moja Muzyka" zagra Andrzej Olewiński, nauczyciel garwolińskiej szkoły. Wielokrotny laureat krajowych i zagranicznych konkursów gitarowych od niedawna jest gitarzystą Katarzyny Kowalskiej.

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny. – To alternatywa dla głośnych występów na Zarzeczu. Myślę, że w tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, znajdą się osoby, które cenią muzykę w naszym wykonaniu – zaznacza Radosław Mitura.

łk


Czwartek, 14 czerwca
18.00 – koncert uczniów i pedagogów Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie – Dom Kultury
Piątek, 15 czerwca
19.00 – koncert klasy śpiewu rozrywkowego Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie – Dom Kultury
Niedziela, 16 czerwca
17.00 - recital solowy Aleksandry Paczek – Dom Kultury
18.00 – koncert gitarowy w wykonaniu Andrzeja Olewińskiego – Dom Kultury, kawiarnia "Moja Muzyka"

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież