reklama

Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 29 styczeń 2018, 10:11 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 22 do 28 stycznia

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 228  interwencji

Wypadek w Tarnowie

reklama


22 stycznia w Tarnowie doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 46-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Renault na skrzyżowaniu drogi W801 z drogą relacji Tarnów-Łaskarzew, w wyniku prawdopodobnie zaśnięcia zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem dostawczym marki IVECO którym kierował 35-letni mężczyzna. Wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 11-letnia pasażerka i kierowca renaulta, którzy zostali przetransportowani do szpitali. Kierowcy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Podpalili śmietnik

23 stycznia w Garwolinie na ul. Romanówka nieznani sprawy, w dotychczas nieustalonych okolicznościach, dokonali zniszczenia poprzez spalenie wiaty śmietnika oraz znajdujących się tam pojemników na odpady wtórne w ilości 10 sztuk na szkodę Spółdzielni Mieszkaniowej w Garwolinie. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Nietrzeźwi na drogach

24 stycznia w Garwolinie policjanci zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Daewoo Lanos, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.54 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. Tego samego dnia, także w Garwolinie, policjanci zatrzymali 41-latka, który kierował focusem, mając 2,79 promila w organizmie.

Włamanie w Gocławiu

24 stycznia w Gocławiu nieznany sprawca włamał się do budowanego domu, skąd dokonał kradzieży agregatu prądotwórczego marki Kraft. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy włamania zajęli się policjanci z PP Pilawa.

Pijany, bez dokumentów, z zakazem

26 stycznia w miejscowości Żelazna policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Audi A4, znajdując się w stanie nietrzeźwości  wynoszącym 1.23 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas kontroli mężczyzn nie posiadał wymaganych dokumentów i podawał nie swoje dane osobowe. Po ustaleniu danych okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama