reklama

Bus z 12 osobami wylądował w rowie

Opublikowano: 27 styczeń 2018, 17:05 Kategoria Aktualności
wypadekpolicjagarwolinstraż pożarna
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Do groźnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza i ul. Lubelskiej. Audi wyjechało z drogi podporządkowanej prosto pod busa, którym podróżowało 12 osób.

Do zdarzenia doszło po godz. 14. ? Kierowca osobowego audi, wyjeżdżając z ul. Mickiewicza, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy busa. W wyniku zderzenia obu pojazdów do szpitala trafiły trzy osoby ? informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Al. Legionów była przez kilkadziesiąt minut nieprzejezdna. Aktualnie policjanci kierują ruchem wahadłowo. Według naszych ustaleń, busem, relacji Warszawa-Puławy, podróżowało 12 osób. Większość z nich wydostała się z pojazdu przez wybitą przednią szybę i szyberdach. Audi wyjeżdżało z Mickiewicza w kierunku centrum, bus wyjeżdżał z miasta. Nieposzkodowani pasażerowie busa, ruszyli w dalszą podróż podstawionymi przez przewoźnika busami.

reklama


Aktualizacja, 28 stycznia, godz. 9.20. Poprawiona nazwa ulicy.

Aktualizacja, 29 stycznia, godz. 10.20. Ze wstępnych ustaleń policjantów: Kierujący samochodem Audi Zenon M. lat 54 wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu Busowi firmy Halobus Eurobus kierowanym przez Łukasza T. lat 33 , pow. Garwolin i doprowadził do zderzenia tych pojazdów Do szpitala zostali zabrani kierujący Audi i dwie pasażerki z Busa Katarzyna K. lat 40 , zam. Puławy i Monika W. lat 32 pow. Ryki(przebywają wszpitalu z ogólnymi obrażeniami niezagrażającymi życiu). Kierujący z pojazdów trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin. (informacja KPP Garwolin)

łk

fot. czytelniczka Kasia


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama