7. urodziny Street Dance Studio

Opublikowano: 15 czerwiec 2019, 22:24 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
dni garwolinsdsstreet dance studiotaniec

Sala widowiskowa CSiK była dziś wypełniona po brzegi pełnymi entuzjazmu fanami tańca. Siódme urodziny Street Dance Studio jak zwykle były bogate w energetyczne występy dzieci i młodzieży.

Taneczne show rozpoczął duet Natalii i Oliwii, które już na samym początku pokazały widowni jak wysoki był poziom tegorocznych pokazów. Cała gala została podzielona na trzy części. W pierwszej występowali soliści i duety, którzy sami przygotowali swoją choreografię. W drugiej mieliśmy szansę zobaczyć spektakularne występy dwóch nowych instruktorek szkoły tańca – Julii Belki oraz Zuzy Adamiak. Trzecia część składała się z pokazów grup: 7-9 lat początkująca, 10-13 lat początkująca, 13+ początkująca, 10-13 lat średniozaawansowana i 13+ średnio zaawansowana, a także grupy Sztosik i 2h2b.

Założyciel Street Dance Studio Dawid Szeląg podzielił się pewną refleksją. Nie był on pewien, czy utowrzenie grupy tanecznej dla dzieci od 7 do 9 lat jest dobrym pomysłem. Uważał on, że dzieci w tym wieku nie będą chciały nauczyć się tańczyć tylko bawić. Po dzisiejszym debiucie przyznał że był w błędzie. Młoda grupa dała z siebie wszystko, za co publiczność nagrodziła ją gromkimi brawami.

Studio taneczne postanowiło także wyróżnić trójkę tancerzy. W kategorii Debiut Roku wyróżniona została pełna zaangażowania i szybko chłonąca wiedzę Magdalena Anisiewicz. Tytuł Tancerza Roku otrzymała ciężko pracująca Maja Olko. Za osiągnięte sukcesy Szymon Puła otrzymał tytuł Sukces Roku.

Gala została zakończona wręczeniem dyplomów dla wszystkich uczniów, do którego uczęszcza obecnie 127 osób, a także fenomenalnym występem grupy tanecznej 08-400.

pk

fot. KSO

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież