Koncertowe popołudnie na Zarzeczu

Opublikowano: 19 czerwiec 2018, 12:26 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
dni Garwolina

Zanim na scenę wyszła gwiazda wieczoru – zespół Feel, dla garwolińskiej publiczności wystąpili lokalni artyści i goście z Krakowa. Podczas niedzielnego pikniku z okazji Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego nie mogło zabraknąć także pokazów tanecznych, które jak co roku cieszyły się ogromną popularnością.

Blok popołudniowych koncertów na scenie amfiteatru otworzyła Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. To już tradycja, że w Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego zespół przed południem prowadzi korowód ulicami miasta, a później występuje w nieco inny repertuarze. Nie inaczej było w tym roku. Podczas koncertu można było usłyszeć między innymi polskie utwory muzyki rozrywkowej i zagraniczne przeboje.

Po orkiestrze na scenie pojawiły się wokalistki z garwolińskiej szkoły wokalno-aktorskiej Best Vocal Studio. W koncercie pt. „Osiecka w pociągu” młode i utalentowane artystki pokazały nie tylko swoje możliwości wokalne, ale także aktorskie. A publiczność wysłuchała znanych i nieco mniej popularnych utworów autorstwa Agnieszki Osieckiej.

Nie lada gratką dla miłośników dobrych dźwięków okazali się goście z Krakowa. Kraków Street Band już pierwszymi taktami zyskali sympatię garwolińskiej publiczności. Urzekający pozytywną energią band spodobał się nie tylko fanom bluesa. Panowie z Kraków Street Band nagrali w 2014 swoją debiutancką płytę i dostali się do finału programu Must Be The Music. W corocznej ankiecie czasopisma „Twój Blues” zespół uzyskał kolejno tytuły „Odkrycie Roku 2014” i „Zespół Roku 2015”. Kilka dni temu miała miejsce krakowska premiera ich najnowszego albumu.

Jak co roku nie mogło zabraknąć także tańca. Efekty swojej rocznej pracy zaprezentowały wszystkie szkoły taneczne działające w Garwolinie – szkoła baletowa Dance Now, Street Dance Studio i Studio Ruchu Kordaszewscy.

Gwiazdą tegorocznych Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego był zespół Feel – zobacz relację z koncertu

jd

fot. jd/CSiK

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież