Feel dla garwolińskiej publiczności

Opublikowano: 18 czerwiec 2018, 10:08 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
dni Garwolinafeel

Były największe przeboje i niesamowita energia – po obu stronach. Zespół Feel był gwiazdą tegorocznych Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego.

Punktualnie o 21:00 rozpoczął się ostatni koncert podczas tegorocznego święta miasta i powiatu. I choć nie było jeszcze ciemno, zespół Feel od razu porwał garwolińską publiczność, która chętnie włączała się we wspólne śpiewanie z wokalistą i liderem zespołu Piotrem Kupichą. A przebojów nie zabrakło. Z amfiteatru popłynęło między innymi „Pokaż na co cię stać”, „Swoje szczęście mam”, „W odpowiedzi na twój list”, „Jak anioła głos” i oczywiście „Jest już ciemno”.

Blisko półtoragodzinny energetyczny koncert zakończył się dwukrotnymi bisami, podczas których zespół wykonał między innymi covery Bon Joviego i Dżemu. Publiczność nie musiała mocno prosić artystów o kolejny utwór, bo ci właściwie nie schodzili ze sceny. Jak przyznał w rozmowie z nami Piotr Kupicha, w Garwolinie grało się świetnie, bo tłumnie zgromadzona na Terenach Rekreacyjnych „Zarzecze” garwolińska publiczność dała muzykom niesamowitą energię.

Zespół Feel założony został w maju 2005 roku przez Piotra Kupichę. Początkowo, pod nazwą Q2, tworzył duet wraz z basistą Michałem Nowakiem. Skład zespołu uzupełnili Łukasz Kożuch oraz Michał Opaliński zmieniając szyld kolejno na Q3, Q4 oraz Kupicha Band. Ostatecznie zespół stal się FEEL'em. Wiele nagród (Telekamery, Super Jedynki, Bursztynowy Słowik, Słowik Publiczności) i hitów zespołu potwierdziły, że zespół jest w formie, a na nasyconym rynku muzycznym Feel jest jednym z najważniejszych zespołów pop-rockowych.

Organizatorem Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego jest Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Burmistrz Miasta Garwolina Tadeusz Mikulski i Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski.

jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież