Szósty sezon Street Dance Studio zakończony

Opublikowano: 16 czerwiec 2018, 14:46 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
dni garwolinstreet dance studio

Ponad 100 tancerzy zaprezentowało się w sobotnie przed południe na scenie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Młodzi artyści Street Dance Studio zakończyli szósty sezon działalności.

Dzisiejsza gala taneczna Street Dance Studio była okazją do zaprezentowania wszystkiego, czego młodzi adepci tańca nowoczesnego nauczyli się w ostatnich tygodniach.

Street Dance Studio kończy szósty sezon działalności w Garwolinie. W pierwszej części koncertu na scenie zaprezentowali się soliści, duety i kilka trio. Rozstrzygnięto także taneczne bitwy, do których eliminacje przeprowadzono w trakcie zajęć. Druga część pokazu zarezerwowana była dla siedmiu grup stacjonarnych. Przez 90 minut na scenie zaprezentowało przeszło 100 młodych tancerzy. Na „deser” wystąpili trenerzy grup. Opiekunami grup byli Dawid Szeląg, Katarzyna Szeląg, Tomasz Benedykt Paczek, Weronika Kaczyńska.

Na zakończenie na scenie doszło do wzruszającego momentu. Młodzież podziękowała małżeństwu Szeląg nie tylko za przygotowanie taneczne. – Dziękujemy, że tak naprawdę staliście się dla nas drugimi rodzicami. Wychowaliście nas na swój sposób. Jesteśmy dumni, że możemy tu stać przed wami – przyznała jedna z tancerek.

W trakcie pokazu nie zabrakło szybkich konkursów czy niespodzianek dla rodziców tancerzy. Jak przyznał po pokazie Dawid Szeląg, wszystko poszło tak jak to było zaplanowane.

Łukasz Korycki

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież