reklama

Kochamy rower! Turniej dla najmłodszych

Opublikowano: 14 czerwiec 2013, 15:47 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
roweryturniejdni garwolina
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

W niedzielę o 15.00 zapraszamy wszystkich małych miłośników dwóch kółek na plac przez amfiteatrem. W ramach Dni Garwolina i Dni Powiatu Garwolińskiego odbędzie się turniej rowerowy pod hasłem ?BGŻ Kocham Rower?. Dobra zabawa i nagrody gwarantowane.

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie z bankiem BGŻ wspiera aktywne spędzanie czasu wolnego i promocje zdrowego stylu życia. Bankowe motto Kocham Rower oddaje pozytywne emocje sportowe i ma inicjować działania związane z promocją jazdy na rowerze. Dlatego właśnie zorganizowany został turniej rowerkowy dla dzieci. Dzieci będą startować w trzyosobowych składach, w zbliżonym do siebie przedziale wiekowym.

 

reklama


- Chcemy, by w turniej wzięło udział jak najwięcej dzieci między 3. a 10. rokiem życia, dlatego nie zastrzegamy sobie żadnych specjalnych wymagań. Można jechać rowerem na dwóch lub czterech kółkach, a nawet rowerkami trójkołowymi, z pomocą rodziców lub zupełnie samodzielnie, na linii startu mogą ustawić się także rowerki biegowe. Najważniejsza w turnieju jest dobra zabawa ? zapewniają organizatorzy.

Jedyne co potrzeba, by wziąć udział w sportowej rywalizacji to trochę odwagi, dużo chęci no i własny rower! Bo na takim jeździ się najlepiej. Do przejechania dzieci będą miały kilkadziesiąt metrów. Na linii mety każdy uczestnik zabawy otrzyma drobne, rowerowe upominki. Będzie też wielka rowerowa kolorowanka ? dla wszystkich tych, którzy nie będą chcieli wziąć udziału w turnieju.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama