reklama

Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 08 styczeń 2018, 17:31 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych na terenie powiatu garwolińskiego od 1 do 7 stycznia

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 235 interwencji

Potrącenie pieszej w Garwolinie

reklama


2 stycznia w Garwolinie na ul. Kościuszki doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 24-letni mężczyzna kierujący pojazdem VW passat w terenie zabudowanym, oświetlonym, potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 22-leltnią kobietę.  Piesza z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Kierującemu zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Zatrzymani za narkotyki

3 stycznia w Garwolinie na ul. Kościuszki policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który posiadał woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku ? amfetamina. Sprawca zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. Tego samego dnia w Trąbkach policjanci u 34-letniego mężczyzny ujawnili dwie ?dilerki? z zawartością suszu roślinnego ? marihuany. Sprawca zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pijani na drogach

3 stycznia w Woli Miastkowskiej policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu mińskiego, który kierował samochodem marki Fiat Punto, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.47 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. 7 stycznia w Wildze policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu grójeckiego, który kierował oplem, mając 1.11 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Ukradli auto z garażu

4 stycznia w Starym Miastkowie nieznany sprawca z garażu dokonał kradzieży samochodu marki Suzuki z 2001 roku. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Wypadek w Łaskarzewie

5 stycznia w Łaskarzewie na ul. Garwolińskiej doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej samochodem osobowym marki Toyota Corolla, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 65-letniemu rowerzyście, doprowadzając do potrącenia. Rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Zatrzymali poszukiwanego

6 stycznia w Garwolinie policyjny patrol zatrzymał poszukiwanego listem gończym 25-letniego mężczyznę, który był poszukiwany celem doprowadzenia do zakładu karnego.  

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama