reklama

Ciężarówka zderzyła się z osobówką. DK nr 17 zablokowana

Opublikowano: 17 grudzień 2017, 16:08 Kategoria Aktualności
górznopotasznikidk 17wypadekpolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Potasznikach (gm. Górzno). Droga krajowa nr 17 jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło po godz. 15. ? Ciężarówka zderzyła się z autem osobowym. Dwie osoby z drugiego pojazdu trafiły do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana ? informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci kierują na objazdy. Od strony Lublina już w Gończycach na drogę wojewódzką nr 807. Podróżujących od Warszawy, mundurowi kierują na DK nr 76 i DW nr 801, przy węźle Stacyjna S17.

reklama


Za informację dziękujemy czytelnikowi Andrzejowi.

Aktualizacja. 18 grudnia, godz. 9.45. - Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 46-letni mężczyzna kierujący samochodem m-ki Skoda Rapid (pobrano krew), jadąc w kierunku Warszawy z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z zestawem ciężarowym m-ki Volvo wraz z naczepą Krone jadącym w kierunku Lublina kierowanym przez 43-letniego mężczyznę. (trzeźwy). W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący samochodem osobowym m-ki Skoda oraz 45-letnia pasażerka i zostali przewiezieni do szpitala. Do czasu wykonania czynności na miejscu zdarzenia droga DK 17 była zablokowana, policjanci kierowali na objazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin - precyzuje asp. szt. Kapusta.

łk

fot. arch. - zdjęcie ilustracyjne


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama