reklama

Uciekał przed policją. Miał wyrok i był pijany

Opublikowano: 20 listopad 2017, 11:15 Kategoria Aktualności
pościgpolicjagmina garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Ponad dwa promile alkoholu we krwi miał 38-latek, który wczoraj nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Mieszkaniec gminy Wilga wpadł po pościgu.

Sceny jak z sensacyjnego filmu rozegrały się w Stoczku (gm. Garwolin). Policjanci drogówki próbowali zatrzymać do kontroli samochód marki Chrysler Voyager.

- Pomimo wydania polecenia zatrzymania się do kontroli drogowej przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych przez policjantów z WRD KPP Garwolin kierowca nie zatrzymał się kontynuując dalszą jazdę ? relacjonuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

reklama


Policjanci ruszyli w pościg. Kierowca porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Nie na wiele to się jednak zdało. Mundurowi zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy Wilga. - Podczas badania mężczyzna  miał 2,31 promila alkoholu w wydychanym powietrzu (pobrano krew do badań). Mężczyzna kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości oraz nie stosował się do wyroku sądowego ? zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych ? uzupełnia rzecznik.

Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/opr. red.

fot. arch. ? zdjęcia ilustracyjne

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama