reklama

100. urodziny najstarszej mieszkanki gminy Łaskarzew

Opublikowano: 27 lipiec 2017, 11:52 Kategoria Aktualności
gmina Łaskarzew100latka
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Anna Balas z Woli Rowskiej (gm. Łaskarzew) obchodziła wczoraj swoje 100. urodziny. Przy świętowaniu tego pięknego jubileuszu oprócz rodziny nie zabrakło także przedstawicieli władz samorządowych .

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia życzeń przez przedstawicieli władz i rodzinę oraz tradycyjne zdmuchnięcie świeczek przez jubilatkę. - W dniu dzisiejszym przyjmij od całej rodziny najlepsze życzenia, zdrowia, wielu sił i pogody ducha na nadchodzące lata. Niech będą ona pomyślne i szczęśliwe ? brzmiały życzenia złożone przez całą rodzinę.

Anna Balas urodziła się 26 lipca 1917 roku w Pilczynie, tam wychowała się i założyła rodzinę. Od 24 lat mieszka w Woli Rowskiej. Ma 4 córki, 13 wnuków, 29 prawnuków i 2 praprawnuków. 26 lipca to dla niej podwójne święto ?rocznica urodzin i imieniny.

reklama


Jubilatka jest bardzo cenionym członkiem swojej rodziny i jej potomkowie nie starają się ukryć, że wiele pani Annie zawdzięczają i jej im bardzo bliska.

- Jestem do babci bardzo przywiązana, mieszka tutaj odkąd pamiętam i zawsze wspierała mnie i pomagała mi w każdy możliwy dla niej sposób ? mówiła najmłodsza wnuczka jubliatki, Joanna Konopacka.

W uroczystościach jubileuszowych wzięli udział nie tylko najbliżsi i rodzina pani Anny, ale także miedzy innymi przedstawiciele władz samorządowych gminy Łaskarzew na czele z wójtem Marianem Janisiewiczem.

Nikodem Majewski

fot. Przemysław Dębek

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama