reklama

Konkurs filmowy rozstrzygnięty

Opublikowano: 23 czerwiec 2017, 13:51 Kategoria Aktualności
konkurs filmowyzsp 2 garwolinlo garwolinstarostwo
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu filmowego ?A to powiat właśnie? na film promujący powiat garwoliński organizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem przy współpracy Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

 

- Dziękuję wszystkim uczestnikom za zainteresowanie oraz udział w tegorocznej edycji konkursu filmowego. Uczestnicy konkursu w swoich filmach pokazali piękno powiatu, ukazali w jaki sposób powiat ich inspiruje do twórczych działań. Filmy zachęcają do wizyty w naszym powiecie i budują wizerunek terenów gdzie warto zamieszkać, inwestować w swój biznes czy spędzić wolny czas ? poinformowała dyrektor PCKiP w Miętnem Beata Pasternak.

reklama


 

Jury pod przewodnictwem Starosty Powiatu Garwolińskiego po zapoznaniu się z pracami nadesłanymi na konkurs filmowy pt. ?A to powiat właśnie? postanowiło przyznać trzy nagrody. Wygrała praca Roberta Gałązki ?Dronem przez Powiat Garwoliński?. Drugie miejsce zajęli uczniowie ZSP nr 2 CKP w Garwolinie - Przemysław Dębek, Szymon Sabat, Mateusz Moch, Nikodem Majewski (opiekun Łukasz Korycki), a trzecie uczeń LO w Garwolinie Jakub Górski.

 

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas Powiatowych Dożynek, które odbędą się w tym roku 20 sierpnia w Łaskarzewie ! Laureaci konkursu otrzymają m.in. urządzenia mobilne marki Kruger&Matz, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i podwójne vouchery upoważniające do wstępu na dowolny seans w kinie ?Wilga?. Oprócz nagród rzeczowych dla laureatów konkursu, nagrodą będzie również wyświetlenie zwycięskich filmów w garwolińskim kinie przed seansami filmowymi.

 

- Dziękuję Staroście Powiatu Garwolińskiego oraz Przewodniczącemu Rady Powiatu Garwolińskiego za objęcie patronatem honorowym wydarzenia. Dziękuję współorganizatorom Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Kinu Wilga Garwolin, Partnerom Konkursu Firmie Lechpol i marce Kruger & Matz, a także patronom medialnym wydarzenia ? informuje dyrektor PCKiP w Miętnem Beata Pasternak.

I miejsce

II miejsce

III miejsce


 

garwolin-starostwo.pl/opr. Redakcja


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama