reklama

AVON na sprzedaż? Tak, ale nie fabryka na Stacyjnej

Opublikowano: 17 maj 2017, 10:10 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W mediach od kilku dni krążą informacje o sprzedaży części zakładu Avon w Garwolinie na rzecz Spółdzielni Świt. Wczoraj dyrekcja fabryki wydała oficjalne oświadczenie, bo wbrew temu, co mogłoby się wydawać nie chodzi o zakład przy ulicy Stacyjnej.

Informacje o transakcji pomiędzy Avon Operations Polska a Spółdzielnią Świt podały między innymi serwisy Rzeczpospolitej oraz Pulsu Biznesu. Dyrekcja firmy potwierdza, że sprzedaż nieruchomości nastąpiła, ale nie tej, o której większość czytelników myśli.

- Fakty są takie, że Avon Operations Polska S. z o.o. w dniu 28 kwietnia 2017 roku dokonała sprzedaży na rzecz Spółdzielni Świt nieruchomości położonej przy ul. Targowej w Garwolinie. Nieruchomość ta nie była używana przez AVON od 2011 roku do celów związanych z procesami produkcyjnymi, w związku z ulokowaniem całości naszej działalności produkcyjnej w obecnym zakładzie przy ul. Stacyjnej ? informuje w oficjalnym komunikacje Christof Vollstedt, dyrektor fabryki AOP w Garwolinie.

reklama


Prowadzony przez Avon zakład produkcji kosmetyków przy ul. Stacyjnej w całości pozostaje własnością spółki.

- Sprzedaż nieruchomości nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie fabryki Avon w Garwolinie i strukturę naszego zatrudnienia. Wszystkie procesy produkcyjne będą kontynuowane przez Avon jak dotychczas, a plany związane z rozwojem i sprzedażą produktów będą kontynuowane ? podkreśla dyrektor fabryki.

jd

fot. mat.pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama