reklama

Bądźmy biało-czerowni! Dzień Flagi z CSiK

Opublikowano: 27 kwiecień 2017, 07:02 Kategoria Aktualności
csikdzień flagi
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

2 maja w całej Polsce będziemy obchodzić Dzień Flagi. Tradycyjnie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania ? wszyscy bądźmy biało-czerwoni!

Dzień Flagi to okazja do tego, by przyjrzeć się nie tylko naszym biało-czerwonym barwom, ale także innym symbolom narodowym. 2 maja na Skwerze Solidarności w Garwolinie w godzinach 10:00-12:00 odbędzie się coroczny piknik patriotyczny organizowany przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

 

reklama


Każdy mieszkaniec będzie mógł otrzymać biało-czerwoną chorągiewkę, by w swoim środowisku zamanifestować świąteczną radość. Dla dzieci przygotowano atrakcje w postaci kolorowanek, gier planszowych i układanek, zabaw sprawdzających wiedzę z zakresu symboli narodowych. Nie zabraknie też aktywności plastycznych ? każdy będzie mógł stworzyć swój biało-czerwony portret. Harcerze z Garwolińskiego Hufca ?Orłów? zapraszają do wspólnej zabawy w minigrze miejskiej, która odbędzie się na terenie parku. Wydarzeniu będzie towarzyszyła patriotyczna muzyka.

mat.pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama