reklama

Przedsiębiorcą być! W Garwolinie o własnym biznesie

Opublikowano: 10 luty 2017, 13:22 Kategoria Aktualności
firmaprzedsiębiorczość
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Formalne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz dostępne na rynku źródła finansowania to tematy, które będą poruszane podczas warsztatów ?Przedsiębiorcą być!?. Spotkanie przy współpracy z Urzędem Miasta Garwolina odbędzie się 27 lutego o godz. 10.00 przy ul. Staszica 15. Wydarzenie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji ?Twój biznes to Twoja Inicjatywa!?, którego pomysłodawcą jest Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości.

?Przedsiębiorcą być!? to spotkanie, którego celem jest nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów do prowadzenia biznesu. Podczas warsztatów wolontariusze fundacji, prowadząc kilkugodzinne spotkanie postarają się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki, a także na rodzaj prowadzonej księgowości.

Opowiedzą także, czym są środki trwałe w firmie oraz udzielą informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu. Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas przedsięwzięć.

reklama


A jeśli na działania brakuje nam funduszy to jest to idealne miejsce aby dowiedzieć się, czy prowadzona przez nas działalność ma szansę na dofinansowanie na start i rozwój w postaci kredytu, pożyczki a może dotacji unijnej.

Rejestracja online: http://fundacja.taxcare.pl/wydarzenie/garwolin-przedsiebiorca-byc/ Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na stronie http://fundacja.taxcare.pl/szkolenia/ oraz Facebooku: https://www.facebook.com/events/251452531960914/

mat.pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama