reklama

28-latek zginął w pożarze

Opublikowano: 04 listopad 2016, 11:57 Kategoria Aktualności
trojanówśmierćpożarpolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło dzisiaj w miejscowości Prandocin (gm. Trojanów). W spalonym drewnianym domu znaleziono zwłoki 28-latka.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. Z treści wiadomości wynikało, że w Prandocinie (gm. Trojanów), niedaleko stacji kolejowej Wygoda, po godz. 6, doszło do pożaru.

 

reklama


Te doniesienia potwierdza asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Jak dodaje, w wyniku pożaru śmierć poniósł 28-letni mężczyzna. ? Na miejscu policjanci wykonują czynności ? mówi policjant.

Aktualizacja, godz. 12.15. Jak informuje kpt. Tomasz Biernacki, po godz. 6 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja
o pożarze budynku mieszkalnego w Prandocinie, gmina Trojanów. Siedem osób przebywających w obiekcie, w tym dwoje dzieci opuściło go przed przybyciem zastępów straży. Dwie z nich na skutek odniesionych obrażeń wymagały udzielenia pomocy medycznej przez zespół pogotowia ratunkowego, natomiast jeden mieszkaniec o ograniczonej zdolności poruszania się, nie zdołał się ewakuować. Cały budynek konstrukcji drewnianej, z murowaną przybudówką był objęty pożarem. Strażacy podali prądy wody w natarciu, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. Następnie dokonano częściowej rozbiórki konstrukcji dachu oraz oddymiono budynek. Podczas przeszukiwania pogorzeliska odnaleziono ciało 28-letniego mężczyzny. W akcji uczestniczył jeden zastęp PSP oraz siedem zastępów OSP.

jd

fot. KP PSP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama