reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Opublikowano: 24 czerwiec 2016, 10:27 Kategoria Aktualności
weekend
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Nie macie pomysłu na weekend? Zaplanujcie go razem z nami i wyjdźcie z domu!

Poniżej znajdziecie listę najważniejszych i najciekawszych naszym zdaniem wydarzeń w powiecie.

reklama


25 czerwca ? sobota

 

Rowerami z bibliotekarzami ? Sobotni poranek na sportowo? Czemu nie! Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników książek (i nie tylko) na wspólną rowerową wyprawę. Z pokonaniem zaplanowanego dystansu nie będą mieli problemów nawet ci, którzy na co dzień nie poruszają się na dwóch kółkach.

 

Więcej informacji

 

Gala taneczna Street Dance Studio ? 4. urodziny Street Dance Studio i gala taneczna podsumowująca tegoroczne zajęcia. Na scenie wystąpią grupy dziecięce, młodzieżowe oraz soliści. Nie zabraknie też pokazów instruktorów i? niespodzianek. Początek o godzinie 11:00 w Domu Kultury w Garwolinie.

Więcej informacji

 

Zawody pożarnicze w Garwolinie ? Przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. II Armii Wojska Polskiego w Garwolinie odbędą się Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Województwa Mazowieckiego . W kategorii dziewcząt powiat garwoliński reprezentują: MDP OSP Żelechów, MDP OSP Sokół, a w kategorii chłopców MDP OSP Gózdek i MPD OSP Stefanów. Zawody rozegrane zostaną w konkurencjach: bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami, rozwinięcie bojowe. Uroczyste otwarcie zawodów zaplanowano na godzinę 1000. Rozpoczęcie rozgrywania konkurencji godz. 10:30.

 

26 czerwca ? niedziela

Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych ? 8 orkiestr dętych z całego powiatu zagra w niedzielę w amfiteatrze na Zarzeczu. Wisienką na torcie będzie wspólne wykonanie marszu ?Północny stok?. Początek imprezy o godzinie 15:00.

Więcej informacji

 

Święto Wilgi ? ?Ruda tańczy jak szalona? ? znacie to? W niedzielę do usłyszenia na żywo w Wildze. Gwiazdą tegorocznego Święta Wilgi będzie Czadoman ? gwiazda muzyki disco polo, który wystąpi o 17:30. Początek festynu o godzinie 15:00, a w programie między innymi: występy zespołu teatralnego i tanecznego z Wilgi, gry i zabawy dla dzieci, trening zumby, wesołe miasteczko, loteria i zabawa pod gwiazdami.

 

Dzień Górzno ? Swoje święto obchodzić będą także mieszkańcy Górzna. W programie festynu między innymi bieg, zabawy dla dzieci, ludowe przyśpiewki z zespołem z Górzna, zabawa taneczna, loteria fantowa. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie zespół Cygańskie Gitary.

Więcej informacji

"Razem z Kasią, stawiamy pierwszy krok" - W niedziele w Izdebnie odbędzie się festyn charytatywny, podczas którego będą zbierane fundusze na protezę dla Kasi Książek. Kasia w wyniku nieszczęśliwego wypadku straciła nogę. Rodzina, znajomi i ludzie dobrej woli organizują festyn, aby zebrać fundusze na drogą protezę dla matki trojki dzieci. W programie festynu, który rozpocznie się o godz. 13:00 przy ZS w Izdebnie, jest m.in.: zabawa taneczna, olimpiada wiedzy o rolnictwie, parada motocykli, kiermasz książek, dmuchańce dla dzieci. Podczas spotkania będzie można wylicytować wiele cennych nagród tj. wycieczka do Nałęczowa, profesjonalna sesja zdjęciowa, filiżankę premier Beaty Szydło, piłkę i koszulkę Roberta Lewandowskiego. Całość zebranych środków będzie przekazana na zakup protezy dla poszkodowanej.

 

Co w Kinie "Wilga"?

Gdzie jest Dory?

Zanim się pojawiłeś

jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama