reklama

Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 21 grudzień 2015, 09:54 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicjakronika policyjna
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Kronika zdarzeń z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 14 do 20 grudnia

W minionym tygodniu zatrzymano 3 nietrzeźwych kierujących ? od 0,54 do 1,95 promila

Włamania i kradzieże
Pomiędzy 11 a 14 grudnia nieznany sprawca włamał się do lokalu gastronomicznego w Garwolinie przy ul. Nadwodnej, skąd dokonał kradzieży artykułów spożywczych. Ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z Garwolina. 18 grudnia w Uśniakach nieznany sprawca włamał się do domu, skąd dokonał kradzieży pieniędzy oraz biżuterii. Ustaleniem sprawcy i odzyskaniem skradzionego mienia zajęli się policjanci z Garwolina. 19 grudnia w Garwolinie na ul. Staszica nieznany sprawca włamał się do domu, skąd dokonał kradzieży biżuterii. Wczoraj nieznani sprawcy dokonali zdemontowania, a następnie kradzieży rynien z budynku kaplicy parafialnej w Krzywdzie. Ustaleniem sprawcy i odzyskaniem skradzionego mienia zajęli się policjanci z Garwolina.
Nietrzeźwi na drogach

reklama


16 grudnia w Garwolinie na ul. Targowej policjanci z garwolińskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 29-letniego mężczyznę, który kierował vw, znajdując się w stanie nietrzeźwości (0,54 promila). 18 grudnia w Krzywdzie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 57-letniego mężczyznę, który kierował rowerem po drodze publicznej, znajdując się w stanie nietrzeźwości (1,95 promila). Postępowanie prowadzą policjanci z Łaskarzewa. 20 grudnia policjanci z Trojanowa, zatrzymali w Rudzie do kontroli drogowej 67-letniego mężczyznę, który kierował osobowym polonezem, znajdując sie w stanie nietrzeźwości (1,57 promila). Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

Kradną tablice i koła

16 grudnia w Garwolinie na ul. Stacyjnej nieznany sprawca dokonał kradzieży tablic rejestracyjnych z osobowego forda zaparkowanego na parkingu osiedlowym. Tego samego dnia w Pilawie na ul. Aleja Wyzwolenia nieznany sprawca dokonał kradzieży tablic rejestracyjnych z osobowego hyundaia, zaparkowanego w rejonie dworca. 17 grudnia 17.12 w Sulbinach na ul. Długiej nieznany sprawca dokonał kradzieży czterech kół z zaparkowanego osobowego subaru. Ustaleniem sprawcy i odzyskaniem mienia zajęli się policjanci z Garwolina.

Nielegalne papierosy w Pilawie

17 grudnia w Pilawie na ul. Dworcowej policjanci w domu 58-letniej kobiety ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzy w ilości 1160 sztuk. Postępowanie prowadzi UC w Siedlcach.

Zatrzymany za posiadania narkotyków

18 grudnia w Garwolinie na ul. Stacyjnej policjanci z garwolińskiej patrolówki u 20-letniego mężczyzny ujawnili torebkę z zawartością białego proszku oraz dilerkę z zawartością suszu roślinnego. Sprawca został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla zatrzymanych. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina. Tego samego dnia w Głoskowie dzielnicowy u 26-letniego mężczyzny ujawnił woreczek foliowy z zapięciem strunowy z zawartością suszu roślinnego oraz fifkę. Mężczyzna został zatrzymany. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

Sam się zgłosił

18 grudnia do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zgłosił się 29-letni mężczyzna, który oświadczył policjantom, że jest osobą poszukiwaną. Mężczyzna najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym.

KPP Garwolin/oprac. jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama