reklama

Inwestycje miejskie w konkursie

Opublikowano: 17 listopad 2015, 16:47 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Remont i rozbudowa biblioteki, remont kina, modernizacja dróg i chodników miejskich, remont mostu, zakończenie modernizacji budynku socjalnego, prace realizowane w szkołach czy przedszkolach ? to jedne z wielu inwestycji miejskich, jakie zostały przeprowadzone na terenie miasta w 2015 roku. Czy potrafimy je dostrzec i pokazać? Z takim pytaniem magistrat zwrócił się do młodzieży z garwolińskich szkół.

Burmistrz Miasta i Rada Miasta Garwolina zapraszają do udziału w konkursie ?Inwestycje miejskie?. Zadaniem konkursowym jest stworzenie maksymalnie 3-minutowego filmu lub prezentacji o inwestycjach miejskich przeprowadzonych na terenie miasta w 2015 roku. Rok 2015 to także czas zakończenia projektów rozpoczętych w latach wcześniejszych, a także rozpoczęcie nowych.

Celem konkursu jest zainteresowanie młodzieży działaniami samorządu, budowanie postaw prospołecznych i umiejętności dostrzeżenia zmian w swoim najbliższym otoczeniu. - Młodzież z garwolińskich szkół jest bardzo twórcza, co pokazali uczestnicy konkursu ?25 lat w 60 sekund?. Tym razem również liczymy na młodzieńczą kreatywność i zaangażowanie ? przekonują organizatorzy.

reklama


Dla laureatów przygotowano cenne nagrody: zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł, laureat drugiego miejsca - 300 zł, trzeciego - 200 zł. Podobnie jak w innych konkursach miejskich, nagrodę przyznają także internauci, którzy poprzez głosowanie na profilu Miasto Garwolin na Facebooku (www.facebook.com/umgarwolin) będą mogli wyłonić swojego zwycięzcę.

Termin nadsyłania prac: 30 listopada.

Więcej informacji oraz regulamin na www.garwolin.pl

mat.pras./oprac. jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama